1. Home
  2. Bez kategorii
  3. TYTAN PROFESSIONAL FIX² GALLOP
TYTAN PROFESSIONAL FIX² GALLOP
0

TYTAN PROFESSIONAL FIX² GALLOP

0

Klej montażowy TYTAN Professional FIX² Gallop, bazujący na innowacyjnej generacji polimerów hybrydowych, właśnie pojawił się na sklepowych półkach. Mimo, że premiera tego produktu miała miejsce niespełna pod koniec kwietnia, to Wykonawcy już zdążyli się przekonać, że głównym benefitem Gallopa jest jego wyjątkowa szybkość.

Błyskawiczny klej montażowy FIX² Gallop marki TYTAN Professional, stworzony na bazie najnowszej generacji polimerów hybrydowych, tworzy bardzo wytrzymałe połączenia, które można obciążać już po 20 minutach od aplikacji. Ponieważ schnie nawet 8 razy szybciej od innych klejów montażowych, pełną wytrzymałość spoiny osiąga po około 3 godzinach.

Gallopa można stosować nawet na wilgotnych powierzchniach, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, dlatego że jest wyjątkowo odporny na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i rozcieńczone chemikalia. Powstała spoina idealnie tłumi wszelkie wibracje.

DLACZEGO STOSOWAĆ GALLOPA?
– schnie 8 x szybciej
– można obciążać po 20 minutach
– czas korekty – do 5 minut
– pełna wytrzymałość po 3 godzinach
– bardzo duża siła klejenia – 400 kg/10 cm²
– może być malowany już po utworzeniu naskórka
– nie zawiera rozpuszczalników, silikonów i izocyjanianów
– nie powoduje korozji metali i jest bezpieczny dla powierzchni delikatnych
– wodoodporny i można go stosować na wilgotnych podłożach
– odporny na zmienne warunki atmosferyczne, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz

Nasz nowy klej montażowy TYTAN Professional FIX² Gallop, który wchodzi w skład linii klejów FIX², opartych na MS Polimerach, jest przede wszystkim szybki, ale także mocny i bezpieczny. Cała linia, oparta na najnowszej technologii, klei wszystkie materiały i wszystkie podłoża, wyróżnia się doskonałą odpornością chemiczną czy mechaniczną i nie zawiera żadnych rozpuszczalników. Skoro gwarantujemy Wykonawcom, że za sprawą Gallopa każda gonitwa z czasem przy pracach wykończeniowych, będzie dla nich wygrana, to musimy też sprawić, że nawet nieoczekiwany tor przeszkód pozwoli im stanąć na podium. Muszą czuć się pewnie. – podkreśla się Kinga Kosatka-Wereszczyńska, Product Manager w firmie Selena, producenta marki TYTAN Professional.

DO CZEGO STOSOWAĆ GALLOPA?
Do szerokiej i zróżnicowanej gamy materiałów wykonawczych, a także do typowych powierzchni:
– beton, tynk, płyta wiórowa, drewno, cegła, szkło, styropian
– listwy przyścienne, cokoły, progi, panele, płytki ceramiczne
– elementy dekoracyjne z drewna, korka, płyty wiórowej, metalu, kamienia, laminatów, styropianu, marmuru
– tworzywa sztuczne (z wyjątkiem PE, PP i teflonu)
– lustra
– elastyczne połączenia elementów w konstrukcyjnych poddawanych wibracjom

Pracowałem już na różnych klejach montażowych TYTAN Professional i z nowego Gallopa jestem chyba najbardziej zadowolony. Przede wszystkim przekonała mnie bardzo szybka wytrzymałość końcowa, która pozwala na szybką kontynuację prac po jego zastosowaniu. Nie muszę długo czekać na utwardzenie, tak jak to bywa z innymi klejami tego typu. Ale co za tym idzie? Musimy się śpieszyć z ewentualnymi korektami – stwierdza z uśmiechem Robert Szachta, Wykonawca, który na produktach marki TYTAN Professional pracuje od kilkunastu lat. Od razu zauważyłem też dużo lepszą i płynniejszą konsystencję. FIX² Gallop rozprowadza się zdecydowanie łatwiej i precyzyjniej niż inne kleje, a dla nas wygoda aplikacji to duży argument. Tak samo jak szerokie zastosowanie. Profesjonalni Wykonawcy, pracują na bardzo zróżnicowanych inwestycjach, a więc tak mocny i szybki klej, który jest bezpieczny nawet dla styropianu czy innych delikatnych powierzchni jest niezwykle doceniany. – dodaje Robert Szachta.


Informacje dodatkowe:
Grupa Selena to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych – główne marki to TYTAN, ARTELIT oraz hiszpańska QUILOSA. Selena jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Grupa w swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne.

W skład Grupy wchodzi 30 spółek w 17 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. Globalne doświadczenia zdobywane na wielu różnych rynkach pozwalają Grupie Selena szybko się rozwijać. Dzięki nim Selena staje się firmą innowacyjną i kreuje nowe rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkowników realizując tym samym nową misję Grupy „Razem budujemy sprawniej i lepiej – Together we deliver better building performance”.

Grupa Selena była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych rankingach. Spółka została wyróżniona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego w ramach konkursu Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii „Trwały Sukces” oraz otrzymała m.in. tytuł Teraz Polska w kategorii „Inwestycja Zagraniczna”. Najwyższa jakość produktów Grupy Selena oraz ich nowoczesność cieszą się uznaniem partnerów i klientów firmy, o czym mogą świadczyć liczne nagrody, jakimi spółka jest honorowana.
Od kwietnia 2008 akcje spółki holdingowej Grupy – Selena FM SA – notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Więcej informacji o spółce na www.selena.pl