1. Home
  2. RANKING WYDZIAŁÓW BUDOWNICTWA
  3. RANKING WYDZIAŁÓW BUDOWNICTWA – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023
RANKING WYDZIAŁÓW BUDOWNICTWA – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023

RANKING WYDZIAŁÓW BUDOWNICTWA – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023

0

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki tegorocznego Rankingu BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023, opracowanego przez miesięcznik „Builder”. Ranking ten powstał na podstawie aktywności studentów oraz inicjatyw własnych poszczególnych wydziałów budownictwa w ramach programu edukacyjnego „Builder for the Future”.

Gratulujemy uczelniom uzdolnionej i ambitnej młodzieży, której pasja i zaangażowanie sprawiają, że architektura i budownictwo stanowią nie tylko fascynujący zawodowy cel, lecz także piękną pasję życia. Chcielibyśmy także wyrazić nasze uznanie dla dydaktyków, którzy potrafią inspirująco przekazywać wiedzę, ucząc nie tylko teorii, ale również praktycznych umiejętności.

Rywalizacja, jaka miała miejsce w ramach tego rankingu, jest powodem do dumy zarówno dla studentów, jak i dla uczelni. Jest także źródłem motywacji dla tych, którzy znaleźli się na nieco dalszych pozycjach. Dlatego pragniemy gorąco pogratulować liderom oraz zachęcić wszystkie uczelnie, niezależnie od ich rozmiaru czy lokalizacji, do aktywnego uczestnictwa w naszym bogatym programie B4F.

Program B4F oferuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne inicjatywy, które pozwalają studentom zdobywać i poszerzać swoją specjalistyczną wiedzę. Daje także możliwość rozwijania kompetencji niezbędnych do pracy w zawodzie oraz budowania relacji zarówno podczas nauki, jak i na rynku pracy. Ponadto, program ten stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu kariery zawodowej.

W imieniu naszego zespołu chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wspólnie dzielić się radością z osiągniętych sukcesów. Zachęcamy wszystkich do kontynuowania doskonalenia swoich umiejętności i udziału w kolejnych edycjach programu „Builder for the Future”. Niech ta wspólna podróż będzie pełna inspiracji i sukcesów.

Urszula Socha
Dyrektor Biura Realizacji Projektów


BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023 – WYDZIAŁY BUDOWNICTWA

I MIEJSCE
POLITECHNIKA KRAKOWSKA

Wydział Inżynierii Lądowej

II MIEJSCE
POLITECHNIKA WARSZAWSKA

Wydział Inżynierii Lądowej

III MIEJSCE
POLITECHNIKA GDAŃSKA

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska


WYROŻNIENIA

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku


POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji


AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA W KRAKOWIE
Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami


POLITECHNIKA POZNAŃSKA
Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu


POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego


POLITECHNIKA ŚLĄSKA
Wydział Budownictwa


ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska