1. Home
  2. RANKING WYDZIAŁÓW ARCHITEKTURY
  3. RANKING WYDZIAŁÓW ARCHITEKTURY – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023
RANKING WYDZIAŁÓW ARCHITEKTURY – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023

RANKING WYDZIAŁÓW ARCHITEKTURY – BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023

0

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki tegorocznego Rankingu BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023, opracowanego przez miesięcznik „Builder”. Ranking ten powstał na podstawie aktywności studentów oraz inicjatyw własnych poszczególnych wydziałów architektury w ramach programu edukacyjnego „Builder for the Future”.

Gratulujemy uczelniom uzdolnionej i ambitnej młodzieży, której pasja i zaangażowanie sprawiają, że architektura i budownictwo stanowią nie tylko fascynujący zawodowy cel, lecz także piękną pasję życia. Chcielibyśmy także wyrazić nasze uznanie dla dydaktyków, którzy potrafią inspirująco przekazywać wiedzę, ucząc nie tylko teorii, ale również praktycznych umiejętności.

Rywalizacja, jaka miała miejsce w ramach tego rankingu, jest powodem do dumy zarówno dla studentów, jak i dla uczelni. Jest także źródłem motywacji dla tych, którzy znaleźli się na nieco dalszych pozycjach. Dlatego pragniemy gorąco pogratulować liderom oraz zachęcić wszystkie uczelnie, niezależnie od ich rozmiaru czy lokalizacji, do aktywnego uczestnictwa w naszym bogatym programie B4F.

Program B4F oferuje nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne inicjatywy, które pozwalają studentom zdobywać i poszerzać swoją specjalistyczną wiedzę. Daje także możliwość rozwijania kompetencji niezbędnych do pracy w zawodzie oraz budowania relacji zarówno podczas nauki, jak i na rynku pracy. Ponadto, program ten stanowi nieocenione wsparcie w budowaniu kariery zawodowej.

W imieniu naszego zespołu chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz wspólnie dzielić się radością z osiągniętych sukcesów. Zachęcamy wszystkich do kontynuowania doskonalenia swoich umiejętności i udziału w kolejnych edycjach programu „Builder for the Future”. Niech ta wspólna podróż będzie pełna inspiracji i sukcesów.

Urszula Socha
Dyrektor Biura Realizacji Projektów


BUILDER RANKING EDUCATION FOR THE FUTURE TOP 2023 – WYDZIAŁY ARCHITEKTURY

I MIEJSCE
POLITECHNIKA KRAKOWSKA
Wydział Architektury

II MIEJSCE
POLITECHNIKA ŚLĄSKA
Wydział Architektury

III MIEJSCE
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
Wydział Architektury

WYRÓŻNIENIA

POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA
Wydział Architektury

POLITECHNIKA GDAŃSKA
Wydział Architektury


POLITECHNIKA ŁÓDZKA
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska


UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI
Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska


POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Wydział Architektury


POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
Wydział Architektury


ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
Wydział Architektury

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE
Wydział Architektury