1. Home
  2. DWA OBLICZA
  3. WYDARZENIA
  4. WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ” – 10.02.2022
WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ” – 10.02.2022
0

WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ” – 10.02.2022

0

W imieniu redakcji miesięcznika Builder oraz Stowarzyszenia Producentów Betonów zapraszamy na WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ„ – Materiały i Technologie, które jest organizowane w ramach I edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.  Webinarium skierowane jest do studentów kierunków architektury i budownictwa ogólnopolskich uczelni wyższych.

Termin: 10 lutego 2022, godz. 12.00
Webinarium nr. 2: „Materiały i Technologie”


Webinarium ma charakter otwarty, odbędzie się w formule on-line na platformie Zoom. Uczestnicy webinarium muszą dokonać rejestracji na platformie B4F: 
link do rejestracji: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/171

Każdy uczestnik webinarium otrzyma specjalny imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie B4F oraz udział w webinarium w dniu 10 lutego 2022 r.

PROGRAM:
12.00 – 13.00
Beton komórkowy – rozwiązanie do każdego rodzaju ścian
Robert Janiak, Product Manager, H+H Polska Sp. z o.o.
Marcin Jaczewski, Product Manager w firmie Xella Polska Sp. z o.o.

13.00 – 14 .00 Prefabrykacja betonowa w budownictwie mieszkaniowym
Mateusz Moczko Manager ds. Inwestycji oraz Kierownik Handlowy, Betard Sp. z o.o.
Maciej Putowski, Kierownik Działu Sprzedaży, Pekabex Sp. z o.o.

PANELIŚCI:

mgr inż. Robert Janiak
Product Manager, współpracuje z H+H Polska od 2010 roku. Magister inżynier budownictwa absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Poznańskiej oraz studiów po dyplomowych organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego w zakresie zarządzania i marketingu. Doświadczenie zawodowe rozpoczął w 1997 roku jako asystent projektanta konstrukcji budowlanych. Od 1998 roku nieprzerwanie przez 23 lata związany z firmami z branży produkcji materiałów budowlanych, m.in. Xella Polska (Ytong, Silka), Saint Gobain (Rigips), TIM EX (podłogi podniesione). Od 2014 odpowiedzialny za product management H+H Polska. Prywatnie pasjonat siatkówki, miłośnik dobrej lektury i filmu.

mgr inż. Marcin Jaczewski
Mgr inż. budownictwa, Product Manager w firmie Xella Polska Sp. z o.o. Od czasu studiów związany z zagadnieniami zrównoważonego budownictwa oraz materiałów budowlanych. Członek IBPSA-POLAND – Stowarzyszenia Symulacji Procesów Fizycznych w Budynkach. Reprezentant w Komitetach Technicznych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego.

mgr inż. Mateusz Moczko
jest doktorantem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w ochronie, konserwacji oraz diagnostyce historycznych konstrukcji betonowych. Autor publikacji naukowych w tematyce konserwacji historycznych konstrukcji betonowych oraz artykułów branżowych w dziedzinie prefabrykacji budowlanej. Zawodowo związany z firmą Betard Sp. z o.o., w której pełni rolę Managera ds. Inwestycji oraz Kierownika Handlowego. W 2015 r. ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego
Politechniki Wrocławskiej. Po ukończeniu studiów odbył roczny staż w duńskoamerykańskiej firmie Germann Instruments (Kopenhaga), zajmującej się produkcją oraz implementacją zaawansowanej aparatury do przeprowadzania nieniszczącej diagnostyki betonu.

mgr inż. Maciej Putowski
Absolwent Budownictwa na Politechnice Poznańskiej, posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Wieloletnie doświadczenie na różnych etapach procesu inwestycyjnego: od projektowania, poprzez kierowanie robotami budowlanymi aż do zarządzania i organizacji procesu inwestycyjnego. Obecnie kieruje Działem Sprzedaży zdobywając klientów i dbając o bieżący portfel zamówień na usługi i produkty firmy Pekabex. Prywatnie pasjonat sportów wytrzymałościowych, dwukrotnie ukończył zawody riathlonowe na dystansie IRONMAN®.

Webinarium jest drugim z pięciu, które odbędą się w ramach konkursu „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”,
organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz miesięcznik „Builder”. Finał konkursu odbędzie się
w dniach 11 12 październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”.

Harmonogram webinariów:
10.02.2022 – materiały i technologie
03.03.2022 –  BIM
07.04.2022 – konsultacyjne wielobranżowe  
14.04.2022 – konsultacje BIMSZCZEGÓŁY KONKURSU „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”


O KONKURSIE

ZADANIE KONKURSOWE

MARATON BIM

REGULAMIN

NAGRODY