1. Home
  2. Bez kategorii
  3. FAKRO OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE TERAZ POLSKA
FAKRO OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE TERAZ POLSKA
0

FAKRO OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE TERAZ POLSKA

0

FAKRO, który w tym roku obchodził 25 lat działalności, zostało uhonorowane za całokształt swojej działalności przez Kapitułę Konkursu „Teraz Polska”. Uroczysta, XXVI gala odbyła się 30 maja br. w warszawskim Teatrze Wielkim.

Przez ćwierćwiecze FAKRO, stawiając na nieprzerwany rozwój i innowacyjność z małej rodzinnej firmy, osiągnęło rangę międzynarodowej korporacji, będącej wiceliderem w światowej produkcji okien dachowych. Dzięki wysokiej jakości oraz innowacyjnym produktom firma zdobyła zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zbudowała silną markę, dziś rozpoznawalną na świecie oraz przyczyniającą się do rozwoju polskiej gospodarki.

 

Janusz Komurkiewicz Członek Zarządu FAKRO

Satysfakcjonujący jest fakt, że Kapituła Konkursowa doceniła 25 lat innowacyjności FAKRO. Przez lata naszej działalności odpowiadaliśmy na potrzeby rynku, a nawet więcej, staraliśmy się wyprzedzić oczekiwania klientów. Wiemy, że innowacyjność jest kluczem do eksportu oraz przyczynia się do wzrostu polskiej gospodarki. Dlatego też wspieramy także małe, innowacyjne przedsiębiorstwa.

 

Podczas gali wręczono 15 nagród w kategorii Produkty, 8 w kategorii Usługi. Po raz siódmy przyznano także nagrodę w Konkursie „Wybitny Polak”, nagradzając: Irenę Eris, Elżbietę Wysoczańską oraz prof. Krzysztof Matyjaszewskiego.
Obok FAKRO, Wyróżnienie Jubileuszowe „Teraz Polska” otrzymała także firma Blachy Pruszyński. Tradycyjnie, FAKRO było sponsorem tegorocznej gali.