1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. BIM
  4. Zapraszamy do udziału w konkursie SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym/BIM
Zapraszamy do udziału w konkursie SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym/BIM
0

Zapraszamy do udziału w konkursie SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym/BIM

0

Jesteście w trakcie studiów inżynierskich? Interesujecie się BIM i oprogramowaniem? Builder Polska pragnie Was zaprosić do udziału w jedynym konkursie w Polsce, który nagradza umiejętności z zakresu BIM i oprogramowania architektoniczno-budowlanego!


Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Firma Arkance Systems organizuje konkurs SkillsPoland w Budownictwie Cyfrowym/BIM i zachęca do zgłoszeń do końca czerwca.   

Konkurs składa się z 3 etapów (skrót z regulaminu):

  1. ETAP (eliminacje online)
    Formularz zgłoszeniowy do 30.06.2024 (uzupełnienie danych osobowych i kwalifikacja na liście uczestników – link poniżej) + test online do 14.07 (organizowany na uczelni lub na spotkaniu online po zgłoszeniu kandydata). Kandydaci max. 23 lata.
  2. ETAP (regionalny)
    Zakwalifikowane 12 osób bierze udział 19-20 września w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne – modelowanie + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. Świetna przygoda, możliwość poznania amatorów BIM z całej Polski oraz okazja kwalifikacji na finał krajowy.
  3. ETAP (krajowy)

Zakwalifikowane 7 osób bierze udział w listopadzie w wyjazdowym konkursie (zadania praktyczne – modelowanie + koordynacja + zadania z zakresu BIM). Hotel, dojazd oraz wyżywienie są zapewnione. Na finale krajowym czeka na Was: walka o tytuł Mistrza Polski, medale, rywalizacja o szkolenia z zakresu BIM i cenne nagrody rzeczowe. Doskonała szansa do realnego rozwoju Waszej kariery.

W pierwszym kroku należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy online (ok. 5 min): Konkurs Regionalny SkillsPoland 2024 – BIM (webankieta.pl)
Dane zgłoszeniowe pozwolą Państwa zakwalifikować do konkursu (szczegółowość danych ze względu na projekt/dofinansowanie unijne). Następnie zostanie dla Państwa zorganizowany test online (ok. 20min) na uczelni – na zajęciach przez nauczyciela akademickiego lub online przez firmę Arkance Systems umówionego dnia. Trzeba będzie odpowiedzieć na pytania z zakresu BIM, koordynacji oraz oprogramowania Autodesk Revit.

Życzymy Wam, żeby ten mały krok (uzupełnienie formularza zgłoszeniowego) sprawił, że za kilka miesięcy staniecie na scenie finałów krajowych SkillsPoland ze złotym medalem oraz tytułem Mistrza Polski w konkurencji Cyfrowe Budownictwo/BIM.


Regulamin i inne szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: https://www.frse.org.pl/wspoland-rejestracja-na-konkursy-regionalne


Ewentualne zapytania co do konkursu prosimy kierować na adres organizatora: bim.worldskillspoland@gmail.com