1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. WYKŁAD BRANŻOWY Z KAJIMA POLAND
WYKŁAD BRANŻOWY Z KAJIMA POLAND
0

WYKŁAD BRANŻOWY Z KAJIMA POLAND

0

Studenci Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu wzięli udział w wykładzie branżowym firmy Kajima Poland. Wykład pt. „Zbuduj swoją karierę inżyniera: Wprowadzenie do branży budowlanej z perspektywy Kajima Poland” poprowadził Marcin Kozula, Procurement Manager w Kajima Poland. Tematyka wykładu była głównie skoncentrowana na praktycznym użyciu nowoczesnych technologii BIM w budownictwie (wyjaśnienie korzyści oraz zagrożeń). Spotkanie odbyło się w formule na żywo w dniu 27 kwietnia 2023. 

Organizatorzy wydarzenia: (będą oznaczeni) miesięcznik Builder, Kajima Poland, Wydział Inżynierii Kształtowania i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Współorganizatorom dziękujemy za współpracę, Studentom za frekwencję oraz aktywny udział, a ekspertowi z firmy Kajima Poland za wnikliwy merytorycznie wykład.

Wykłady branżowe mają charakter zamknięty i obowiązuje ograniczona liczba miejsc, dlatego zapraszamy uczelnie i koła naukowe, które chciałyby wziąć udział w wykładach, do kontaktu: b4f@buildercorp.pl

Fot: Tomasz Lewandowski