1. Home
  2. QUIZY I MINI KONKURSY
  3. QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ

QUIZ 9 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Przed Tobą kolejny quiz z cyklu #EdukacjazBranżą. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungEngineers lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Stowarzyszenia Producentów Betonów, partnera strategicznego programu B4F.

Pytania są publikowane raz w miesiącu i za każdym razem zostaną wybrani zwycięzcy. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w quizie są gadżety ufundowane przez firmę SPB oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w dziewiątym quizie czekamy do 18 kwietnia 2022..

QUIZ IX #EdukacjazBranżą #EdukacjazSPB – Stowarzyszenie Producentów Betonów

PYTANIA:

1. Jakie są metody ograniczenia skurczu w elementach żelbetowych?

2. O ile nadproże z betonu komórkowego jest cieplejsze od typowego nadproża żelbetowego o tej samej grubości, wykonywanego na budowie?

POBIERZ REGULAMIN


Quiz jest wprowadzeniem do Konkursu “Dwa oblicza, jedna przyszłości betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem betonu komórkowego. W ramach prow adzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowany konkurs dla młodych architektów i inżynierów budownictwa, którego finał odbędzie się w październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”. https://builder4future.pl/category/dwa-oblicza/