1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. BIM
  4. WARSZTATY BIM NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ
WARSZTATY BIM NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ

WARSZTATY BIM NA POLITECHNICE BIAŁOSTOCKIEJ

0

25 marca (piątek) o godzinie 11:00 spotykamy się na Warsztatach BIM (on-line, na platformie ZOOM), które poprowadzą eksperci z firmy Arkance Systems Poland. Warsztaty zostaną zorganizowane w ramach programu Builder for the Young Engineers przez miesięcznik Builder oraz Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

WARSZTATY BIM
25 marca 2022, godz. 11:00
Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku
Politechnika Białostocka
on-line (na platformie ZOOM)

PROGRAM WYDARZENIA:

BIM JAKO PRZESTRZEŃ WSPÓŁPRACY PODCZAS PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI BUDOWLANEJ.

  • Metodyka BIM – nowoczesne metody prowadzenia inwestycji budowlanych.
  • Model parametryczny jako podstawy BIM.
  • Praca wielobranżowa na jednym modelu – ograniczenia i możliwości.
  • Przestrzeń chmurowa jako jedno, wspólne i spójne repozytorium danych projektowych.
  • Format natywny czy koordynacja otwarta IFC – narzędzia i technologia.
  • Zalety pracy współdzielonej.
  • Q&A

Warsztaty BIM zostały przygotowane przez partnera Programu Builder for the Young Engineers – ARKANCE SYSTEMS POLAND


Warsztaty BIM poprowadzą eksperci Arkance Systems Poland:


Małgorzata Gręda, Specjalista ds. BIM
Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach w specjalności konstrukcje budowlane. Posiada uprawnienia projektowe w zakresie konstrukcje budowlane, przynależy do MOIIB. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w firmach o profilu budowlanym, zaczynając od asystenta architekta, poprzez asystenta konstruktora, projektanta konstrukcji, czy specjalistę/inżyniera w dziale ofertowania
i przygotowania budowy. Zajmowała się projektowaniem obiektów logistycznych, biurowych jak również zabudowy wielorodzinnej. Brała udział m.in. przy projektowaniu i realizacji Centrum Logistycznego Tulipan Park Nadarzyn, Centrum Logistycznego Rossmann w Łodzi i Grudziądzu czy projektowaniu komór instalacyjnych dla II linii metra (projekt wykonawczy konstrukcji –komory monolityczne i prefabrykowane). Pełniła funkcję inżyniera budowy, dzięki której nabyła praktycznego doświadczenia i wiedzy związanej z zarządzaniem procesem budowy. W firmie Arkance Systems Poland zajmuje się propagowaniem wiedzy i świadomości BIMowej wdrażając inżynierskie rozwiązania klasy BIM. Absolwentka podyplomowych studiów na kierunku BIM Manager. Posiada status Autodesk Certified Instructor.


Arkadiusz Leśko – „Dyrektor rynku – Budownictwo Ogólne i Infrastruktura”
Inżynier budownictwa z wszechstronnym doświadczeniem jako BIM Manager, po stronie biur projektowych oraz wykonawców. Przez ostatnie lata wspierał inicjatywę i rozwój BIM u jednego z dominujących Generalnych Wykonawców. Skoncentrowany na interdyscyplinarnych rozwiązaniach wspierających złożone procesy inwestycyjne. Obecnie zaangażowany w rozwój i usprawnienie komunikacji w środowiskach CDE, pomiędzy systemami IT a urządzeniami oraz maszynami budowlanymi.

LINK DO WYDARZENIA wyślemy przed warsztatami na podany przy rejestracji adres mailowy wraz z plikami pliki potrzebnymi do aktywnego udziału.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach.

REJESTRACJA


Udział w warsztatach jest bezpłatny.


ZESPÓŁ B4F
kontakt:
e-mail: b4f@buildercorp.pl
www.builder4future.pl
facebook/4YoungEngineers