1. Home
  2. QUIZY I MINI KONKURSY
  3. WYNIKI WAKACYJNEJ AKADEMII CEMEX #3
WYNIKI WAKACYJNEJ AKADEMII CEMEX #3

WYNIKI WAKACYJNEJ AKADEMII CEMEX #3

0

Dziękujemy za zgłoszenia w Wakacyjnej Akademii Cemex #3. Poniżej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej w celu ustalenia sposobu przekazania nagród. Gratulacje!

Nagrodą w każdym są gadżety Partnera Strategicznego programu Builder for the Young Architects, firmy Cemex Polska oraz publikacje z biblioteki Buildera.

 

WAKACYJNA AKADEMIA CEMEX #3 ODPOWIEDZI

1. Pytanie Które z wymienionych informacji dotyczących wylewki anhydrytowej SUPLAFO® jest prawidłowa? Kilka odpowiedz jest prawidłowych.

  1. to płynny podkład na bazie spoiwa anhydrytowego
  2. SUPAFLO nie stosuje się pod posadzki drewniane
  3. SUPAFLO jest używany do wykonywania podkładów podłogowych z ogrzewaniem podłogowym
  4. wylewka umożliwia wykonanie dużych pól bez dylatacji do 300 m2 z ogrzewaniem oraz do 600 m2 bez ogrzewania podłogowego.

 

2. Pytanie otwarte: Wymień 3 korzyści ze stosowania wylewki anhydrytowej SUPAFLO universal.

SUPAFLO jest płynnym podkładem przygotowanym na bazie spoiwa anhydrytowego w wytwórniach CEMEX. Wylewka dostarczana jest na budowę betonomieszarką w postaci gotowej do użycia.

Za pomocą jastrychu SUPAFLO możliwe jest wykonywanie podkładów podłogowych na różnego rodzaju stropach o sztywnej konstrukcji lub w konstrukcji podłóg pod płytki ceramiczne, kamienne, panele drewniane i laminowane, grube wykładziny dywanowe, parkiety, deski podłogowe oraz posadzki dekoracyjne. SUPAFLO można stosować wewnątrz budynków w domach, biurach, mieszkaniach, szkołach, szpitalach, kinach, sklepach oraz innych obiektach użyteczności publicznej.

 

3. Pytanie otwarte: Jaki produkt CEMEX jest rekomendowany we wskazanym miejscu A oraz B na poniższym przekroju?
A – INSULARIS piano,
B – SUPAFLO