Home YOUNG ENGINEERS YE DZIAŁANIA EDUKACJA Z BUILDEREM
EDUKACJA Z BUILDEREM
0

EDUKACJA Z BUILDEREM

0

Już 27 kwietnia 2021, o godzinie 10.15, odbędzie się wykład branżowy z cyklu Edukacja z Builderem na Uczelni Techniczo-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Wykład branżowy jest organizowany przez miesięcznik „Builder”  w ramach programu Builder for the Young Engineers wraz z partnerem programu Pruszyński Sp. z o.o. (wykład on-line, na platformie ZOOM).

EDUKACJA Z BUILDEREM
WYKŁAD BRANŻOWY – Pruszyński Sp. z o.o.
27 kwietnia 2021, g. 10.15
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej
w Warszawie

GODZ. 10.15 – 11.45 wykład poprowadzi: Piotr O. Korycki, Pełnomocnik ds. Zarządu, Pruszyński Sp. z o.o.

 

Piotr Olgierd Korycki urodził się w Warszawie. Ukończył studia wyższe na Politechnice Warszawskiej – Wydział Inżynierii Środowiska specjalizacja Budownictwo Hydrotechniczne. Od wczesnych lat życia zawodowego skoncentrowany na problematyce lekkiej obudowy. Zajmuje się takimi zagadnieniami jak m. in.: wdrażaniem wyrobów budowlanych do zastosowania w budownictwie, współpracą z jednostkami naukowymi w kraju i za granicą oraz wparciem technicznym. Ponadto jest autorem wielu artykułów w prasie branżowej oraz prezentacji na konferencjach naukowych poświęconych tematyce lekkiej obudowy. Od ponad 12 lat związany z firmą PRUSZYŃSKI Sp. z o. o. jako Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń. Od roku 2018 Prezes Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

 

 

I CZĘŚĆ

godz. 10.15 – 10.20 wprowadzenie – miesięcznik „Builder”

godz. 10.20 – 10.50 „Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego”

godz. 10.50 – 11.00 pytania do eksperta

II CZĘŚĆ

godz. 11.00 – 11.30 „Bezpieczeństwo pożarowe oraz walka z hałasem w obiektach halowych z lekką obudową firmy PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.”

godz. 11.30 – 11.45 podsumowanie i pytania do eksperta

PODCZAS WYKŁADU DOWIESZ SIĘ:
– czym jest ogień
– poznasz definicje podstawowych pojęć z zakresu właściwości ogniowych – odporność ogniowa, relacja na ogień, stopień rozprzestrzeniania ognia
– co to jest dźwięk
– poznasz definicje podstawowych właściwości akustycznych – izolacyjność akustyczna, pochłanianie dźwięku
– jakie są konkretne rozwiązania razem z omówieniem ich właściwości ogniowych i akustycznych – rozwiązania PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.

Podczas wykładu każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki. ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie w dniu 27 kwietnia 2021.

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/146

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany przy rejestracji adres mailowy) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.

 

open