Home YOUNG ENGINEERS YE DZIAŁANIA DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA W SZCZECINIE
DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA W SZCZECINIE
0

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA W SZCZECINIE

0

22 kwietnia odbędzie się Dzień Młodego Inżyniera na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Wydarzenie jest organizowane przez miesięcznik „Builder’ w ramach programu Builder For The Future, w formule online (na platformie ZOOM).

 

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA
22 kwietnia 2021, godz. 10.00
Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
(on line, na platformie ZOOM)

 

PROGRAM DNIA MŁODEGO INŻYNIERA:

10.00 – 10.05 Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz miesięcznik „Builder”

10.05 – 10.30 „Fasady, okna i drzwi aluminiowe w obiekcie budowlanym rola, funkcje i wymagania” Paweł Kapela, Główny specjalista ds. wdrożeń projektów, Ponzio Polska Sp. z o.o.

10.30 – 10.55  „Budowa Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną ” mgr inż. Łukasz Radomski, Zastępca Dyrektora Projektu, NDI

10.55 – 11.20 „Prefabrykacja beton owa w budownictwie mieszkaniowym” Krzysztof Janczura, Prezes Zarządu, Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana, ekspert Stowarzyszenie Producentów Betonów

11.20 – 11.25  przerwa

11.25 11. 50 „Dachy zielone ratunek dla współczesnych miast?” Robert Rodzik, Manager ds. Szkoleń, Selena SA

11.50 12. 15 „Autoklawizowany Beton Komórkowy wszechstronny materiał do budowy ścian” Tomasz Rybarczyk, Product Manager w firmie SOLBET, ekspert Stowarzyszenia Producentów Betonów 12.15 12.35 „Zagadnienie bezpieczeństwa Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń, Pruszyński Sp. z o.o

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI!

Podczas DMI będziecie mieć możliwość zadawania pytań i dyskusji na temat prezentowanych wykładów. Po każdym wykładzie eksperci będą do Waszej dyspozycji. Zachęca my do aktywności na czacie podczas Dnia Młodego Inżyniera.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W DMI

UWAGA , żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na platformie Builder oraz potwierdzenie rejestracji i u dział w DMI w dniu 22 kwietnia.

 

open