1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. DMI
  4. DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
0

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

0

Już 19 listopada na Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA
19 listopada 2020
Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
(on-line, na platformie ZOOM)

POCZĄTEK O GODZINIE 10:00

LINK DO REJESTRACJI:  https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/121

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów, reprezentujących Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz największe firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

PROGRAM DMI:

10.00 – 10.10         Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera – Wydział Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej oraz miesięcznik „Builder”

10.10 – 10.35         „Od projektu do realizacji  – Świadomość, komunikacja, współtworzenie –Prawidłowe projektowanie i realizowanie w zespołach projektowych” –   na przykładach ciekawych obiektów realizowanych w technologii deskowań i rusztowań PERI. Kamil Karpała – Kierownik Zespołu Technologów, Peri Polska Sp. z o.o.

10.35– 11.00          Wykorzystanie nowoczesnej technologii spawalniczej CRC Evans 135/135 na budowie Gazociągu wysokiego ciśnienia” NDI Energy.

11.00 – 11.25         „Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego” Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń, Pruszyński Sp. z o.o.

11.25 – 11.35         przerwa

11.35 – 12.00        „Fasady, okna i drzwi aluminiowe w obiekcie budowlanym – rola, funkcje i wymagania” Paweł Kapela, Główny specjalista ds. wdrożeń projektów, Ponzio Polska Sp. z o.o.

12.00 – 12.25          „Płytki w projekcie i na budowie – czyli jak połączyć wizję z realizacją?” mgr inż. Tomasz Rusek, Division Technical Manager, SELENA F.M., mgr Piotr Stępniak, Specjalista ds. szkoleń, Ceramika Paradyż

12.25 – 12.50        „Realizacja projektu mieszkaniowego w systemie generalnego wykonawstwa na podstawie inwestycji RiverView w Gdańsku”, Wojciech Kitowski, Kierownik Budowy CFE

12.50 – 13.15        „Autoklawizowany Beton Komórkowy – wszechstronny materiał do budowy ścian” Robert Janiak, Product Manager, H+H Polska Sp. z o.o., Członek Stowarzyszenia Producentów Betonów

 

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

 

UWAGA! Żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w aplikacji ZOOM w dniu 19 listopada podczas DMI.

LINK DO REJESTRACJI:  https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/121

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!