1. Home
  2. KONKURSY
  3. QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Rozpoczynamy cykl quizów #EdukacjazBranżą, które będą nam towarzyszyć przez całą IV edycję programu Builder for the Young Engineers. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungEngineers lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Engineers oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w pierwszym quizie czekamy do 6 listopada 2020.

QUIZ I #EdukacjazBranżą #EdukacjazPeri

Peri oferuje produkty najwyższej jakości, takie jak deskowanie do ścian, słupów, stropów, a także rusztowania podporowe wraz z osprzętem. Czy znasz niżej opisane systemy Peri? Przeczytaj opisy i podaj nazwy produktów. Informacje znajdziesz na https://www.peri.com.pl/

  1. System cechuje najwyższa jakość PERI. Można nim szalować ściany do wysokości 5,4 m i stropy o grubości 30 cm – czyli jak w niektórych systemach stalowych. System jest odporny na warunki atmosferyczne, zwłaszcza wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć i wodę.
  2. To rozwiązanie jest znacznie szybsze w montażu niż konwencjonalne deskowania ramowe, pomimo skromnych wymagań w zakresie liczebności ekipy ciesielskiej. Innowacyjna technologia ściągów oraz zoptymalizowana liczba otworów na ściągi zmniejszają nakłady robocze nawet o 50%. Centralne rozmieszczenie ściągów zapewnia regularny odcisk w licu betonu, zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym.
  3. Ramowe deskowanie stropowe z lekkich elementów aluminiowych ze zintegrowanym poszyciem. Do stropów o grubości do 42 cm (z dźwigarem podłużnym o długości 225 cm) lub grubości do 109 cm (z dźwigarem podłużnym o długości 150 cm i płytami o rozpiętości 75 cm).

POBIERZ REGULAMIN