Home KONKURSY QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 1 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Rozpoczynamy cykl quizów #EdukacjazBranżą, które będą nam towarzyszyć przez całą VIII edycję programu Builder for the Young Architects. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungArchitects lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Pytania będą publikowane 1-2 razy w miesiącu i za każdym razem zostanie wybrany zwycięzca. Przewidzieliśmy także nagrodę specjalną dla osoby, która odpowie na wszystkie pytania opublikowane w trakcie trwania quizów.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Architects oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w pierwszym quizie czekamy do 6 listopada 2020.

QUIZ I #EdukacjazBranżą #EdukacjazHplusH

  1. H+H Polska należy do Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów. Z jakiego kraju wywodzi się Grupa H+H?
  2. System Budowy H+H to nie tylko drobno- i średniowymiarowe elementy murowe. Komplementarność oferty tworzy również zaprawa cienkowarstwowa H+H oraz szereg elementów uzupełniających, których wykorzystanie może znacznie ułatwić prowadzenie prac murarskich. Który z produktów H+H jest idealnym uzupełnieniem konstrukcji murowej wykonanej z betonu komórkowego H+H, pozwala na wyeliminowanie efektu mostków cieplnych i jednocześnie gwarantuje uzyskanie jednolitej powierzchni pod warstwę tynku?

POBIERZ REGULAMIN

open