1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. GALERIA W GRODNIE UROCZYŚCIE OTWARTA
GALERIA W GRODNIE UROCZYŚCIE OTWARTA
0

GALERIA W GRODNIE UROCZYŚCIE OTWARTA

0

29 lutego 2020 r. oficjalnie i uroczyście została otwarta galeria handlowa w Grodnie. Generalnym wykonawcą inwestycji była Unibep SA.

Nowoczesna, kolorowa, przyjazna dla klientów – taka jest galeria handlowa w Grodnie. Składa się z części handlowej (ponad 60 tys. metrów kw. powierzchni) i części biurowej (ok. 5 tys. mkw). Przed budynkiem jest olbrzymi parking – na ponad 2 tys. samochodów. Budowa trwała ok. dwóch lat.

Inwestorem była Triniti Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Grodnie (Republika Białoruś). I właśnie przedstawiciele inwestora oraz generalnego wykonawcy na specjalnej uroczystości świętowali zakończenie robót i oddanie galerii do użytku. Były słowa podziękowania i podsumowania wspólnej pracy. Warto przypomnieć, że białoruski inwestor uzyskał kredyt, który udzieliły mu banki polskie z ubezpieczeniem KUKE.

Galeria w Grodnie to kolejna duża inwestycja, którą zrealizowała Unibep SA na Białorusi. W Mińsku spółka wybudowała Hotel „Victoria” oraz Centrum Medyczno-Tenisowe, w Bołbasowie – duże centrum logistyczne.

Obecnie Unibep SA rozpoczęła realizację obiektu sportowo – rekreacyjnego „FOK Luchiny” w Mińsku. Zamawiającym jest „Akwa Mińsk” -przedsiębiorstwo komunalne z siedzibą w Mińsku.

Na zdjęciu od lewej: Mariusz Chabrowski, dyrektor Unibep SA, Leszek Gołąbiecki, prezes zarządu Unibep SA, Eugenia Abłażewicz, dyrektor LLC Triniti Invest oraz Valery Kozakevich, główny architekt centrum handlowego.