1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE INSPIRACJE
  4. EVOMER – SZYBKI GRUNT POLIMEROWO-BITUMICZNY
EVOMER – SZYBKI GRUNT POLIMEROWO-BITUMICZNY
0

EVOMER – SZYBKI GRUNT POLIMEROWO-BITUMICZNY

0

Szybkoschnący grunt nowej generacji, który przygotowuje podłoże pod bitumiczne pokrycia dachowe, powłoki dachowe i hydroizolacje fundamentowe.

Dzięki technologii polimeryzacji powierzchnie pokryte gruntem uzyskują bardzo wysoką przyczepność. Produkt typu asfaltowo-lateksowa emulsja anionowa PN-B-240002-AL – nie zawiera rozpuszczalników – jest bezpieczny dla środowiska i bezwonny.

Evomer odznacza się doskonałymi właściwościami uszczelniającymi, bezpieczeństwem i łatwością aplikacji oraz zredukowanym do minimum czasem pracy. Do prac naprawczych idealnie nadaje się zestaw szybkoschnących, wodnych mas polimerowo-bitumicznych Evomer Tytan Professional, składający się z: Szybkiego Gruntu, Masy Szpachlowej i Szybkiej Powłoki hydroizolacyjnej. Preparaty nie zawierają rozpuszczalników – są bezpieczne w stosowaniu, niepalne, bezwonne. Rozwiązanie zyskało także pozytywną rekomendację Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

Zależnie od wielkości powierzchni, Evomer Grunt możemy nanosić pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Preparat nadaje się do stosowania na różne powierzchnie, w tym powłoki mineralne, drewno i metal. Zależnie od chłonności podłoża, temperatury i wilgotności względnej.

Więcej: https://evomer.tytan.pl/