Home YOUNG ARCHITECTS YA DZIAŁANIA DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA
DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA
0

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA

0

21 listopada br. odbył się kolejny Dzień Młodego Architekta i Inżyniera. Tym razem gościliśmy na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT w Szczecinie.

W wydarzeniu wzięło udział 600 studentów architektury i budownictwa.

Dzień Młodego Architekta i Inżyniera został oficjalnie otwarty przez profesor Marię Kaszyńską, Dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT oraz Zespół Projektów Builder for the Future. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie oraz rozmowy o wyzwaniach architektonicznych, opartych na konkretnych przykładach zrealizowanych inwestycji przedstawionych przez wybitnych architektów.

Wykład inauguracyjny pod tytułem „Architektura. Ład. Piękno” został wygłoszony przez architekta Jacka Lenarta, Współwłaściciela STUDIO A4 Spółka Projektowa z o.o.

Kolejne wykłady były prowadzone przez wybitnych inżynierów i ekspertów, reprezentujących największe firmy z branży budowlanej: PONZIO Polska Sp. z o.o., Saint-Gobain Building Glass Polska, PRUSZYŃSKI Sp. z o.o., Peri Polska Sp. z o.o., Strabag Sp. z o.o., NDI SA, BIMObject Sp. z o.o. PROGRAM DNIA MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA

Gośćmi wydarzenia byli również I Zastępca Prezydenta Miasta – Barbara Michalska oraz Adam Łosiński, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Świnoujścia ds. budowy tunelu, a także Maciej Pirczewski, Przewodniczący Zachodniopomorskiego Klastra Budowlanego przy Północnej Izbie Gospodarczej.

Podczas Dnia Młodego Architekta i Inżyniera odbyły się konsultacje branżowe z partnerami strategicznymi programu Builder for the Future: PONZIO Polska Sp. z o.o., Saint-Gobain Building Glass Polska, PRUSZYŃSKI Sp. z o.o., Strabag Sp. z o.o., NDI SA, BIMObject Sp. z o.o., Port Praski Sp. z o. o., EJOT Polska Sp. z o. o. Sp. k., Cemex Polska Sp. z o. o., STO Sp. z o. o. Studenci mogli porozmawiać z inżynierami i ekspertami z wiodących firm z branży budowlanej i doradcami technicznymi, a także poszerzyć swoją wiedzę na temat materiałów i technologii, które są potrzebne przy projektowaniu.

open