Home YOUNG ENGINEERS YE RYNEK SUPER WIKTORIA 2019 W RĘKACH F.B.I. TASBUD
SUPER WIKTORIA 2019 W RĘKACH F.B.I. TASBUD
0

SUPER WIKTORIA 2019 W RĘKACH F.B.I. TASBUD

0

Informujemy, że pod koniec października Grupie F.B.I. TASBUD przyznano prestiżową nagrodę SUPER WIKTORIA – Firma 30-lecia Wolności Gospodarczej w Polsce. Szacowne Jury doceniło  F.B.I. TASBUD za zaangażowane, rzetelne prowadzenie działalności i popularyzację zasad etycznych w biznesie.

W dniu 26 października, podczas uroczystej gali uhonorowano osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób wpływają na rozwój działalności gospodarczej Polski. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko zaproszeni goście, ale także przedstawiciele władz państwowych i samorządów. Zaproszono także ludzi świata nauki, kultury i mediów.

– Cieszymy się, że po raz kolejny nasza działalność została doceniona przez znakomitą Kapitułę konkursu. Jesteśmy podwójnie dumni, że w nasze ręce trafiła nagroda SUPER WIKTORIA 2019, ponieważ to potwierdza, że nasze inicjatywy mają olbrzymie znaczenie dla polskiej gospodarki. Trzymając w dłoni statuetkę SUPER WIKTORIA, chciałbym w tym miejscu podziękować organizatorom za nadany tytuł „Firma 30-lecia Wolności Gospodarczej w Polsce” , ale także pracownikom, którzy razem z nami pracują na wspólny sukces naszej Grupy od ponad 35 lat – mówił Bogdan Czapczuk, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD, który w imieniu grupy odebrał nagrodę w kategorii „budownictwo, usługi deweloperskie i zarządzanie nieruchomościami”.

Celem konkursu WIKTORIA i SUPER WIKTORIA Znak Jakości dla Przedsiębiorców jest wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych, a także upowszechnianie zasad etyki w biznesie. W dotychczasowych edycjach konkursu udział wzięło ponad 8100 firm. Otrzymanie prestiżowego tytułu stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oraz konkurencyjności oferowanych produktów i usług zarówno w Polsce, jak i za granicą.

open