1. Home
  2. Bez kategorii
  3. WITOLD SZYMANIK – POLSKI HERKULES 2017
WITOLD SZYMANIK – POLSKI HERKULES 2017
0

WITOLD SZYMANIK – POLSKI HERKULES 2017

0

Witold Szymanik jest architektem z wieloletnim stażem w projektowaniu i dydaktyce akademickiej, członkiem SARP i Izby Architektów RP. Od ponad 20 lat szefem WSC, jednej z wiodących firm wdrażających technologię BIM na polskim rynku. Witold Szymanik jest jedną z osób mających największe zasługi dla popularyzacji BIM w Polsce.

Firma WSC jest przedstawicielem firmy GRAPHISOFT w Polsce i polskim dystrybutorem programu ARCHICAD.

Firma GRAPHISOFT jest światowym liderem we wdrażaniu technologii BIM. Jej innowacyjne rozwiązania rewolucjonizują metody projektowania i realizacji inwestycji na całym świecie. Program ARCHICAD jest sztandarowym dziełem GRAPHISOFT. Innymi jej produktami są m.in. GRAPHISOFT BIM Server oraz BIM Cloud, pierwsze na świecie środowisko informatyczne umożliwiające zespołową pracę nad projektami przez internet w czasie rzeczywistym. Produktami GRAPHISOFT są także EcoDesigner do oceny efektywności energetycznej budynków, oraz przeglądarka BIMx, działająca na urządzeniach mobilnych, służąca przeglądaniu modeli BIM i pozwalająca samodzielnie generować potrzebne rysunki i detale (co pozwala w znacznym stopniu zrezygnować z papierowej dokumentacji).

ARCHICAD jest wiodącym programem BIM na światowych rynkach. Ma bardzo mocną pozycję również w Polsce. Firma WSC Witold Szymanik i S-ka jest jedynym polskim dystrybutorem tego programu i przedstawicielem firmy GRAPHISOFT w Polsce.