1. Home
  2. Bez kategorii
  3. PROCESY PROJEKTOWO-PRODUKCYJNE – WEBINARIA
PROCESY PROJEKTOWO-PRODUKCYJNE – WEBINARIA
0

PROCESY PROJEKTOWO-PRODUKCYJNE – WEBINARIA

0

Przestój pracy w pozostałych działach Twojej firmy spowalnia i utrudnia Twoją pracę? Wiemy, że wiele firm produkcyjnych, również tych z branży energetycznej, nie wykorzystuje do końca potencjału oprogramowania, na którym pracuje.

Projekt nie ogranicza się do pracy w dziale konstrukcyjnym, ale biorą w nim czynny udział pracownicy wszystkich działów.

Aplikacje CAD to więcej niż narzędzie do projektowania. Automatyzacja procesu projektowo – produkcyjnego jest niezbędna ponieważ gwarantuje szybszą realizację projektu – właśnie dlatego zapewni Twojej firmie wyższą konkurencyjność i lepszą jakość.

Jak to osiągnąć? Dzięki świadomemu i sprawnemu użytkowaniu oprogramowania przez wszystkich uczestników procesu produkcji!

Zamiast akceptować przestoje w pozostałych działach, na webinarium dowiesz się:

Jak praca działu konstrukcyjnego wpływa na pracę działu produkcji i montażu – harmonogramowanie w Navisworks, analiza kolizji, dostęp do dokumentacji przez przeglądarkę

Na szkoleniach online pokażemy rozwiązania automatyzacji procesu projektowo – produkcyjnego, których naprawdę potrzebujesz!

Oprogramowanie dostępne w Kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania, jak żadne inne konkurencyjne aplikacje, usprawnia pracę całego zakładu przemysłowego.

Szybka zmiana na lepsze dzięki aplikacjom w Kolekcji z zakresu wytwarzania i projektowania.

 

Prowadzący: Łukasz Przybysz, Inżynier aplikacji, specjalista ds. MFG
3 października, godz. 9.30

Rejestracja