1. Home
  2. Bez kategorii
  3. D+H Z TYTUŁEM „EKSPOZYCJA ROKU 2016”
D+H Z TYTUŁEM „EKSPOZYCJA ROKU 2016”
0

D+H Z TYTUŁEM „EKSPOZYCJA ROKU 2016”

0

Podczas ubiegłorocznych targów SECUREX firma D+H Polska zaprezentowała swoje produkty na nowoczesnym, minimalistycznym stoisku, którego bryła nawiązywała do konstrukcji domów.

Stoisko zostało uznane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego za „Ekspozycję Roku 2016” i zajęło I miejsce w kategorii ekspozycji targowych do 50 mkw.

Stoisko, za które firma D+H Polska otrzymała nagrodę było projektowane specjalnie pod kątem Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2016 w Poznaniu. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni udało się pokazać szeroką gamę produktów i rozwiązań oferowanych przez D+H. Jednocześnie przestrzeń była bardzo minimalistyczna i uporządkowana. W bryłę czterech symbolicznych domów wpisano różnego rodzaju rozwiązania przeciwpożarowe – od okien oddymiających, przez detektory dymu i ognia, sygnalizatory pożarowe po centrale sterujące systemem oddymiania i sygnalizacji pożarowej. Kompozycja bazowała na trzech kolorach spójnych z identyfikacją wizualną firmy – białym, czerwonym i szarym. Zabiegiem, który skutecznie przyciągał uwagę było podświetlenie wybranych elementów czerwonymi listwami LED. W ten sposób zaakcentowano np. rurki czujek zasysających Protec.

Niespodziewane wyróżnienie
Ekspozycja powstała dzięki współpracy D+H z firmą Meliński Minuth. Umiejętność przełożenia idei na konkretne rozwiązania i niebanalne wpisanie jej w targową przestrzeń okazały się kluczem do sukcesu. – Tytuł „Ekspozycja Roku 2016” jest dla nas szczególnie cenny, bowiem zdobyty w konkursie o niezależnym charakterze – mówi Szymon Ciach, kierownik marketingu D+H Polska. – Nie zgłaszaliśmy swojego udziału, informacja o wygranej była dla nas miłym zaskoczeniem. To doskonała motywacja do dalszej pracy i wysoko postawiona poprzeczka przed kolejnymi targami, w których będziemy uczestniczyć – dodaje.

Prestiżowy konkurs
Organizatorem konkursu Ekspozycja Roku jest Polska Izba Przemysłu Targowego. Jury składa się z przedstawicieli trzech środowisk: praktyków w dziedzinie projektowania stoisk targowych, ekspertów uczelni mających wydziały specjalizujące się w dziedzinie projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa oraz przedstawicieli mediów branży architektury wnętrz i marketingu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 23 stoiska w trzech różnych kategoriach: ekspozycji targowych do 50 mkw., ekspozycji targowych powyżej 50 mkw. i ekspozycji eventowych.

Stoisko D+H z targów SECUREX 2016 uzyskało także wyróżnienie w konkursie StandOUT. organizowanym przez Exspace – portal branży wystawienniczej.