1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W IV EDYCJI KONKURSU WAFFLE ENGINEER POŁĄCZONEJ Z TARGAMI PRACY NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ
WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W IV EDYCJI KONKURSU WAFFLE ENGINEER POŁĄCZONEJ Z TARGAMI PRACY NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ
0

WZIĘLIŚMY UDZIAŁ W IV EDYCJI KONKURSU WAFFLE ENGINEER POŁĄCZONEJ Z TARGAMI PRACY NA POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ

0

Kwiecień rozpoczęliśmy wyjazdem do Wrocławia, gdzie wzięliśmy udział w Targach Pracy połączonych z czwartą edycją Konkursu Waffle Engineer, których inicjatorem jest samorząd studencki. Wydarzenie odbyło się 4 kwietnia w Strefie Kultury Studenckiej przy Politechnice Wrocławskiej.

TARGI PRACY

Wydarzenie rozpoczęło się targami pracy, dzięki którym studenci mieli możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z przedstawicielami firm budowlanych. Wystawcy przygotowali dla uczestników oferty pracy i praktyk, a także można było zdobyć praktyczne gadżety.

WALLFE ENGINEER 4

Wieczorem odbył się konkurs, w którym uczestnicy rywalizowali ze sobą o tytuł najlepszego konstruktora w kategorii najwyższej i najbardziej stabilnej wieży oraz artystycznej duszy w kategorii projekt obiektu, dla najciekawszej budowli, a to wszystko z wafli i czekolady.

PATRONAT MEDIALNY

W związku w objęciem patronatem medialnym wydarzenia, przedstawiciele miesięcznika „Builder” byli obecni podczas całego wydarzenia, zarówno targów pracy jak i budowania wieży z wafli i czekolady.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia. Zdjęcia zostały udostępnione przez samorząd studenci Politechniki Wrocławskiej.