1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. BIM
  4. Warsztaty BIM: Archicad jako narzędzie prezentacji idei architektonicznej.
Warsztaty BIM: Archicad jako narzędzie prezentacji idei architektonicznej.
0

Warsztaty BIM: Archicad jako narzędzie prezentacji idei architektonicznej.

0

Zapraszamy na Warsztaty BIM, które odbędą się online 4 kwietnia o godzinie 9:00. W trakcie spotkania zostaną omówione zagadnienia związane z przygotowaniem i prezentacją projektu w programie Archicad. Warsztaty zostaną przygotowane wspólnie z Wydziałem Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej.

Archicad jako narzędzie prezentacji idei architektonicznej.

W trakcie spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia związane z przygotowaniem
i prezentacją projektu w programie Archicad:

  • Podstawowe zasady modelowania
  • Widoki modeli i dokumentacji
  • Wykorzystanie informacji w modelu
  • Opcje reprezentacji modelu i warianty graficzne
  • Zasady przygotowania dokumentacji
  • Prezentacja projektu w formacie BIMx

Aby wziąć aktywny udział w warsztatach studenci proszeni są o zainstalowanie programu Archicad 27POL. Pobieranie wersji edukacyjnej programu Archicad – https://myarchicad.graphisoft.com/

PROWADZĄCY:

mgr inż. arch. Paweł Przybyłowicz
WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

Architekt i wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od początku studiów związany z Pracownią Projektowania Architektonicznego Wspomaganego Komputerem. Absolwent podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. Współzałożyciel i zastępca kierownika międzywydziałowych studiów podyplomowych interdyscyplinarny BIM na na Politechnice Warszawskiej. Ekspert w zakresie wdrożeń i szkoleń technologii BIM. Współwłaściciel i członek zarządu centrum szkoleniowego BIM Base Sp. z o.o. partnera WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. Autor wielu publikacji i wystąpień na temat BIM i komputerowego wspomagania projektowania.

CERTYFIKAT

Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Otrzymanie certyfikatu możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rejestracji i udziale w warsztatach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.