1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa
ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa
0

ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa

0

Dołącz do międzynarodowej platformy wymiany wiedzy w zakresie zrównoważonego budownictwa.

Cele klimatyczne na kilkanaście najbliższych lat, jakie stawia przed sobą Unia Europejska są niezwykle ambitne, a istotną rolę w ich realizacji odgrywa budownictwo.

Już 23 kwietnia 2024 r. zapraszamy na bezpłatną, międzynarodową konferencję “ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa” organizowaną przez firmę Arkance Systems Poland. Podczas wydarzenia wspólnie zastanowimy się nad osiągnięciem tych celów i wdrożeniem realnych rozwiązań. Porozmawiamy m.in. o stosowaniu materiałów o niskim zużyciu energii w procesie wytwarzania, wykorzystywaniu odpowiednich technologii budowlanych, a także o optymalizacji procesów budowlanych. Omówimy również:

  • Najnowsze technologie i innowacje w dziedzinie zrównoważonego budownictwa
  • Wpływ ESG na proces budowlany i eksploatację budynków
  • Rolę prefabrykacji w zrównoważonym budownictwie i przyspieszaniu procesu budowy
  • Nowoczesne podejście do projektowania i planowania zrównoważonych budynków 
  • Strategię osiągania celów net zero w sektorze budowlanym

Konferencja odbędzie się na szczycie ikonicznego budynku Skylinera, z widokiem na panoramę Warszawy przy ul. Prostej 67.

Wydarzenie kierujemy w szczególności do: architektów, inżynierów, przedstawicieli firm budowlanych, deweloperów, naukowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zrównoważonego budownictwa.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny dla osób, które do dnia 16 kwietnia 2024 r. zapiszą się korzystając z formularza umieszczonego na stronie organizatora:

ESG: Droga do zrównoważonej przyszłości budownictwa – arkance-systems.pl