1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. BIM
  4. WARSZTATY BIM: „Zasady modelowania i zarządzania informacją w BIM na przykładzie programu Archicad i wykorzystanie modeli IFC w programie BIMcollab Zoom”
WARSZTATY BIM: „Zasady modelowania i zarządzania informacją w BIM na przykładzie programu Archicad i wykorzystanie modeli IFC w programie BIMcollab Zoom”
0

WARSZTATY BIM: „Zasady modelowania i zarządzania informacją w BIM na przykładzie programu Archicad i wykorzystanie modeli IFC w programie BIMcollab Zoom”

0

Zapraszamy na warsztaty BIM z WSC Witold Szymanik, które zostaną zorganizowane wspólnie z Wydziałem Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, w ramach programu Builder for the Young Architetcs.

„Zasady modelowania i zarządzania informacją w BIM na przykładzie programu Archicad i wykorzystanie modeli IFC w programie BIMcollab Zoom”

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają ogólne zasady tworzenia poprawnych modeli BIM i możliwości wykorzystania modeli IFC w zakresie zarządzania informacją i komunikacji zespołowej.

Omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Podstawowe zasady modelowania BIM
  • Podstawowe zagadnienia wykorzystania standardu IFC
  • Podstawowa ocena modeli w programie BIMcollab Zoom
  • Analiza informacji w modelach IFC
  • Komunikacja i współpraca zespołowa

PROWADZĄCY:

mgr inż. arch. Paweł Przybyłowicz
WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

Architekt i wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od początku studiów związany z Pracownią Projektowania Architektonicznego Wspomaganego Komputerem. Absolwent podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. Współzałożyciel i zastępca kierownika międzywydziałowych studiów podyplomowych interdyscyplinarny BIM na Politechnice Warszawskiej. Ekspert w zakresie wdrożeń i szkoleń technologii BIM. Współwłaściciel i członek zarządu centrum szkoleniowego BIM Base Sp. z o.o. partnera WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. Autor wielu publikacji i wystąpień na temat BIM i komputerowego wspomagania projektowania.

GDZIE I KIEDY?
12 grudnia 2023,
godz. 09:00 – 11:00
online, na platformie ZOOM

CERTYFIKAT
Każdy zarejestrowany wcześniej uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Aby otrzymać certyfikat, ZAREJESTRUJ SIĘ i bądź z nami w dniu wydarzenia. Certyfikat będzie odstępny do pobrania na platformie B4F, w zakładce „Moje certyfikaty”, po ok. tygodniu od zakończenia wydarzenia.

Aby wziąć aktywny udział w warsztatach konieczne jest zainstalowanie poniższych programów:

Link z modelami zostanie udostępniony niedługo przed warsztatami.


W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
b4f@buildercorp.pl
https://www.facebook.com/4YoungArchitects/