1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. TEGOROCZNA OSSA – OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA STUDENTÓW I STUDENTEK ARCHITEKTURY – ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! 
TEGOROCZNA OSSA – OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA STUDENTÓW I STUDENTEK ARCHITEKTURY – ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! 
0

TEGOROCZNA OSSA – OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA STUDENTÓW I STUDENTEK ARCHITEKTURY – ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI! 

0

Tematem, który tym razem został obrany, jako główny temat warsztatów są WIDMA. Będziemy mieli okazję o nich wspólnie podyskutować już w ostatnim tygodniu sierpnia (28.08 – 01.09) na warszawskiej Pradze.

Wybrane miejsce często uznawane jest za obcy organizm w tkance miejskiej Warszawy. Taka opinia kształtowana bywa jednak przez przekazywane z pokolenia na pokolenie uprzedzenia oraz krążące legendy. Jednym z celów tegorocznej edycji ma stać się skonfrontowanie tych przekonań z codziennym życiem mieszkańców oraz poznanie ich problemów od środka. Praca nad tym zagadnieniem umożliwi uczestnikom dogłębne przyjrzenie się elementom, które budują Pragę i tworzą jej unikatowy klimat. Praga stanowić będzie punkt wyjściowy, jednak dokładny kierunek, w który zawędruje dyskusja i jej rezultaty, zależą, jak zawsze w przypadku OSSY, od jej uczestników.

Jak co roku, żeby wziąć udział w wydarzeniu należy stworzyć „wstępniaka”. Sposób wykonania jest dowolny. Celem jest odpowiedzieć na zadany temat w interesujący sposób. Wystarczy również wypełnić formularz, który znajduje się na portalach OSSA. 

Hasło wstępniaka: „Dziura w całym” 

Do kiedy: 9 sierpnia 2023r. 

Zapraszamy i do zobaczenia!