1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. PLAN_ZERO – TRZYDNIOWY KURS PROJEKTOWANIA BUDYNKÓW ZEROENERGETYCZNYCH
PLAN_ZERO – TRZYDNIOWY KURS PROJEKTOWANIA BUDYNKÓW ZEROENERGETYCZNYCH
0

PLAN_ZERO – TRZYDNIOWY KURS PROJEKTOWANIA BUDYNKÓW ZEROENERGETYCZNYCH

0

Budownictwo zeroemisyjne to przyszłość naszej branży, która ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego i dla portfeli przyszłych właścicieli.

Wyobraź sobie projektowanie i budowanie budynków, które są w stanie produkować tyle energii, ile zużywają. To nie tylko rewolucja ekologiczna, ale także ekonomiczna. Budynki zeroenergetyczne zapewniają oszczędności finansowe dla swoich właścicieli i komfort dla użytkowników.

Jako ambitni architekci, mamy szansę stać na czele tego trendu. Możemy zaprojektować budynki, które nie tylko wyglądają pięknie, ale także są przyjazne dla środowiska i tworzą zdrowe i efektywne przestrzenie dla ludzi.

Jeśli chcesz być na fali tego architektonicznego kierunku i zyskać przewagę konkurencyjną, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w trzydniowym kursie online, który skupia się na projektowaniu budynków zeroenergetycznych. Będziesz mogła/mógł poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie.

Nie trać szansy, by być liderem zmian w naszej branży! 

Zapisz się na kurs: https://pasywnym2.pl/plan-zero-3-dniowy-kurs/

Kurs trwa 3 dni:
27- 29 czerwca godzina 10:00 – 12:30

Razem możemy kreować przyszłość architektury opartą na zrównoważonym rozwoju i tworzyć budynki, które spełniają wysokie standardy energetyczne. 

Dołącz do naszej ambitnej społeczności architektów, którzy dążą do tworzenia innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań w naszej dziedzinie. Na kurs PLAN_ZERO w pierwszej edycji zapisało się ponad 1200 Architektek i Architektów!

Do zobaczenia na kursie!