1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. Najważniejsze firmy budowlane w Polsce w jednym miejscu, a całość zwieńczona słodkim końcem – niemożliwe, a jednak!
Najważniejsze firmy budowlane w Polsce w jednym miejscu, a całość zwieńczona słodkim końcem – niemożliwe, a jednak!
0

Najważniejsze firmy budowlane w Polsce w jednym miejscu, a całość zwieńczona słodkim końcem – niemożliwe, a jednak!

0

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o okazji spotkania się oraz porozmawiania z doświadczonymi przedstawicielami ponad 20 największych firm budowlanych w Polsce to już 12.06.2023r. będziecie mieli okazje doświadczyć wszystkich tych rzeczy całkowicie za darmo w jednym miejscu, wrocławskiej hali „Czasoprzestrzeń”!


Waffle Engineer 3 w pigułce


Już w czerwcu społeczność związana z branżą budowlaną będzie miała swoje prawdziwe święto, wszystko to za sprawą organizowanego przez Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej wraz ze wsparciem firmy PORR wydarzenia Waffle Engineer 3. Tegoroczna edycja wydarzenia została podzielona na dwie główne części. Pierwszą z nich są Targi Pracy, na których uczestnicy będą mieli okazje porozmawiać z przedstawicielami ponad 20 największych firm związanych i działających w branży budowlanej w Polsce, wymienić się spostrzeżeniami nabytymi podczas kariery inżynierskiej z doświadczonymi pracownikami, poznać najnowsze technologie stosowane w każdej dziedzinie budownictwa. Drugą częścią jest flagowy Konkurs organizowany na wydziale od lat, mowa tu o konkursie na wybudowanie jak najwyższej wieży przy użyciu wafli oraz czekolady, która utrzyma zadane na nią obciążenie. Jest to wyjątkowe wydarzenie tworzone całkowicie przez studentów dokładających starań dostarczenia jak najlepszej jakości, ogólnodostępnego wydarzenia dla wszystkich jego uczestników.

Coś dla wszystkich


Każdy z uczestników biorących udział w Waffle Engineer 3 będzie mógł znaleźć odpowiedniego dla siebie wystawcę ponieważ na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele działający w każdej dziedzinie budownictwa. Nie ma potrzeby wybierać ponieważ wszystko będzie dostępne w jednym miejscu, przedstawiciele każdej gałęzi budownictwa zgromadzą się Czasporzestrzeni, aby odpowiedzieć na Wasze wszelkie pytania. Osoby działające w kołach naukowych będą mieli szansę wymienić się doświadczeniami, wiedzą oraz pomysłami z przedstawicielami kół działających na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Pwr. Na wydarzeniu czekają na uczestników dodatkowe urozmaicenia w postaci strefy Rest Zone specjalnie przygotowanej przez głównego partnera wydarzenia, firmę PORR, na której każdy będzie mógł znaleźć miejsce na komfortowy wypoczynek oraz inne przygotowane niespodzianki. Dodatkowo na wydarzeniu nie zabraknie innych przygotowanych udogodnień oraz atrakcji, które organizatorzy będą odkrywane stopniowo w trakcie trwania promocji wydarzenia.

Widzimy się na Waflach


Waffle Enginner 3 odbywa się dnia 12.06.2023r. we wrocławskiej hali „Czasoprzestrzeń” mieszczącej się przy ulicy Tramwajowej 1-3. Zapisy na Targi Pracy pod adresem: https://waffle-engineer.pl/formularz zapisowy/


Wszelkie informacje szczegółowe, organizacyjne oraz logistyczne dotyczące wydarzenia, obecnych firm, przygotowanych atrakcji i konkursów pojawiać będą się na stornie wydarzenia wafle-engineer.pl oraz funpage’ach Samorządu Studenckiego Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej.