1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. II WYDZIAŁOWE TARGI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ
II WYDZIAŁOWE TARGI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ
0

II WYDZIAŁOWE TARGI NA POLITECHNICE GDAŃSKIEJ

0

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z Wydziałem Architektury oraz Wydziałem Inżynierii Lądowej i Środowiska zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w drugiej edycji Wydziałowych Targów Pracy, które odbędą się 26 kwietnia br., w godz. 10:00 – 14:00, w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, w holu, na poziomie 300.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, które chcą poznać specyfikę pracy w branży architektonicznej i budowlanej oraz zapoznać się z aktualnymi trendami i potrzebami rynku pracy, w tym z ofertami praktyk, staży, bądź pracy, przygotowanymi przez pracodawców.

Podczas tegorocznych targów odbędą się warsztaty EURES „ Pracuj bezpiecznie w Europie”. Wszystkich chętnych zapraszamy w godz. 11:00  – 12:30 do sali 300 (3 piętro, Gmach Główny PG), gdzie doradcy EURES, Ewa Staniewicz oraz Marcin Krauze z Wydziału Rozwoju i Promocji Zatrudnienia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, opowiedzą jak znaleźć pewną i bezpieczną ofertę pracy – sieć EURES oraz przekażą praktyczne wskazówki jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę.

W trakcie targów, uczestnicy będą mieli możliwość  odbycia konsultacji z doradcą zawodowym oraz doradcą ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG.

W tym roku na targach pracy będziemy gościć między innymi przedstawicieli takich firm jak: MAARTE, Baskervill, Korporacja Budowlana DORACO, Firma Budowlana Ekoinbud, NDI,  Budimex, ULMA Construction Polska, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, PROCAD, Biuro Rozwoju Gdańska, Eurovia Polska, Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka i EURO-PROJEKT Grzegorz Latecki.

Miesięcznik Builder jest patronem medialnym wydarzenia.