1. Home
  2. WSPÓLNE
  3. BIM
  4. Technologia BIM. Konferencja i warsztaty online
Technologia BIM. Konferencja i warsztaty online
0

Technologia BIM. Konferencja i warsztaty online

0

Zapraszamy na piątą edycję wydarzenia „Technologia BIM. Konferencja i warsztaty online” organizowanego przez koło naukowe BIMiś działające na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Wydarzenie odbędzie się 11 kwietnia 2023 roku.

Jest ono skierowane do studentów oraz pasjonatów nowoczesnych rozwiązań w budownictwie i architekturze. W roli prelegentów wystąpią studenci Wydziałów Architektury i Budownictwa z całej Polski, którzy przygotują prezentacje pokazujące rozmaite możliwości wykorzystania programu ARCHICAD, wykorzystania bibliotek w programie oraz możliwości powiązania programu ARCHICAD z innymi programami, takimi jak: Twinmotion, Grasshopper, Lumion, ThinkProject, BIMestiMate, Artlantis i inne.

Wydarzenie jest skierowane do studentów, nauczycieli, profesjonalistów oraz osób zainteresowanych technologią BIM, które wykorzystują program ARCHICAD i programy z nim powiązane na co dzień.

Odbędzie się ono w formie zdalnej, online na platformie Facebook i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych studentów ale też profesjonalistów.

Link do Koła Naukowego: https://www.facebook.com/KNBIMis

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/751964493216970/ (szczegóły w zakładce dyskusja)

Podczas zeszłorocznej Konferencji, zaprezentowało się aż 15 prelegentów, podczas 7-godzinnej transmisji. Zebraliśmy łącznie 41 642 odbiorców, 429 odpowiedzi na wydarzenie, 827 wyświetleń transmisji i aż 235 jej aktywnych odbiorców.