Home YOUNG ARCHITECTS YA RYNEK Nowoczesna platforma zakupowa CEMEX Trading dla dystrybutorów materiałów budowlanych
Nowoczesna platforma zakupowa CEMEX Trading dla dystrybutorów materiałów budowlanych
0

Nowoczesna platforma zakupowa CEMEX Trading dla dystrybutorów materiałów budowlanych

0

CEMEX Polska, wprowadzając innowacje i dostosowując swoje działania do dynamicznie zmieniającego się rynku, może pochwalić się profesjonalną platformą zakupową skierowaną do dystrybutorów materiałów budowlanych. Dzięki CEMEX Trading, właściciele składów budowlanych mogą zamówić online popularne wśród klientów produkty wiodących producentów. Platforma jest również miejscem poszerzania możliwości sprzedażowych dla klientów CEMEX Polska, wytwarzających własne produkty w oparciu o cementy CEMEX.

CEMEX Trading działa od kwietnia 2022 roku, zyskując wielu zadowolonych użytkowników. Platforma jest odpowiedzią na wyzwania, z jakimi mierzą się na co dzień producenci materiałów budowlanych – prowadzenie działalności na bardzo konkurencyjnym rynku wymaga od nich stałego poszukiwania produktów w atrakcyjnych cenach i budowania dobrych relacji biznesowych.

Platforma CEMEX Trading zapewnia dostęp online do kompleksowej oferty materiałów budowlanych i usług. Za jej pośrednictwem można zamówić takie produkty jak: kostka brukowa, cegła, beton komórkowy, płyty OSB, wapno hydratyzowane, elementy dekoracyjne i wiele innych.

Platforma została zaprojektowana w oparciu o najnowsze standardy, a klienci doceniają jej intuicyjną obsługę. Użytkownicy mają dostęp do bazy wielu dostawców w jednym miejscu oraz do aktualnej i przejrzystej  oferty produktów.  Mogą również w prosty sposób zamówić towar i sprawdzić stan realizacji zamówienia na własnym koncie.

– CEMEX Trading to przede wszystkim wygoda. Użytkownik bez opuszczania biura zyskuje dostęp do szerokiego asortymentu produktów. Właściciel składu nie musi zajmować się logistyką dostaw, ponieważ nad terminowym dostarczaniem towarów czuwa doświadczony zespół CEMEX Trading – mówi Krzysztof Chmielewski, Menedżer ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Cementu i Chemii Budowlanej w CEMEX Polska. – Jako CEMEX Trading, tworzymy jedną z największych sieci sprzedażowych materiałów budowlanych w Polsce, atrakcyjną zarówno dla odbiorców tj. hurtowni, składów materiałów budowlanych, jak i dostawców, producentów materiałów z branży budowlanej. Wspieramy współpracujących z nami klientów, oferując naszą sieć sprzedaży do dalszej dystrybucji ich własnych produktów. Jak podkreślają nasi klienci, działania te wpływają  na rozwój zasięgów oraz poziomów sprzedaży, a także atrakcyjność prowadzenia ich biznesu – dodaje.

CEMEX Trading dedykowany jest klientom CEMEX Polska. Konto na platformie jest bezpłatne, można aktywować je w prosty sposób wysyłając e-mail na adres: platforma@cemex.com. Uruchomienie platformy CEMEX Trading wpisuje się w procesy cyfryzacji, jak również w strategię dostarczania wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnych rozwiązań realizowanych przez CEMEX.

open