1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE INSPIRACJE
  4. ZESTAW MOCARNY UNIWERSALNY KLEJ I USZCZELNIACZ TYTAN PROFESSIONAL – INSPIRACJE KONKURSOWE KDMI
ZESTAW MOCARNY UNIWERSALNY KLEJ I USZCZELNIACZ TYTAN PROFESSIONAL – INSPIRACJE KONKURSOWE KDMI
0

ZESTAW MOCARNY UNIWERSALNY KLEJ I USZCZELNIACZ TYTAN PROFESSIONAL – INSPIRACJE KONKURSOWE KDMI

0

Inspiracje konkursowe to rozwiązania materiałowe i technologiczne, jakie możecie zastosować w zadaniu „Wyzwanie Młodego Inżyniera”, w Konkursie dla Młodych Inżynierów.

Zestaw Mocarny – innowacyjna technologia klejenia i uszczelniania

Przedstawiamy Państwu przełomowe produkty, opracowane w ramach marki Tytan Professional. To uniwersalny klej i uszczelniacz, sygnowany nazwą Mocarny, które, można połączyć w zestaw i stworzyć wielofunkcyjny duet, niezastąpiony w podręcznej skrzynce narzędziowej każdego fachowca i majsterkowicza.

Grupa Selena zawsze stawiała i stawia na jakość i innowacyjność. W oparciu o tą strategię, nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Słuchamy potrzeb rynku i poszukujemy rozwiązań, których głównym celem jest ułatwianie i przyspieszanie wszelkich prac budowlanych, na wszystkich ich etapach.

Idea ta towarzyszyła naszym technologom przy tworzeniu najnowszego kleju i uszczelniacza pod znacząca nazwą Tytan Professional – Mocarny. Oba produkty są kompatybilne ze sobą
i można je połączyć, w jeden zestaw. Ich cechą charakterystyczną jest ekstremalna siła klejenia
i doskonała przyczepność. Perfekcyjnie się uzupełniają i są rozwiązaniem dla nowoczesnego budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem realnych potrzeb wykonawców. Produkty można oczywiście stosować oddzielnie, są równie przydatne w swoim zastosowaniu. Jednak ich połączenie zwiększa pożądany przez użytkownika efekt, nawet w nieoczekiwanej sytuacji, wymagającej szybkiej reakcji, naprawienia, uszczelnienia. Mogą być stosowane do szerokiej gamy materiałów oraz powierzchni, zarówno porowatych jak i nieporowatych, takich jak kamień, metal, lustro, szkło, drewno, MDF, glazura, styropian, beton, korek, klinkier, tworzywa sztuczne (z wyjątkiem PE i PP), płyta g-k itp. Znacząco optymalizują prace wykończeniowe, a prostota stosowania i zalety użytkowe sprawią, że nawet osoby słabo obeznane z fachem budowlanym będą je stosować z łatwością.

Ekstremalnie mocny (42 kg/cm2) Klej Mocarny o znakomitej elastyczności jest bezpieczny dla każdego podłoża. Skleja wszystko, natychmiast, bez podpierania i posiada 30 lat gwarancji na trwałość spoiny. Natomiast Uszczelniacz Mocarny jest wodoodporny, malowalny i bezwonny. Odporny na pleść i grzyby, przeznaczony jest do wszystkich powierzchni, w tym bardzo delikatnych. Przeznaczony jest do kontaktu z żywnością. Oba produkty, odporne na wilgoć, promieniowanie UV i zmienne temperatury, zapewniają doskonałą przyczepność.

Zważywszy na powyższe walory miano Mocarny nadano zatem nieprzypadkowo. Korzystanie
z tych ultra nowoczesnych, stworzonych przy wsparciu najnowszych technologii produktów, bez potrzeby uzupełniania ich innymi, z pewnością uczyni każdego użytkownika prawdziwym mocarzem budowy!

Specyfikacja techniczna Kleju i Uszczelniacza Mocarny, potwierdzona jest szeregiem badań, których wybrane wyniki znajdują się w karcie produktów: https://tytan.com/pl/produkt/uszczelniacze-silikony-i-akryle/uszczelniacz-mocarny/

https://tytan.com/pl/produkt/kleje/klej-mocarny/

W ramach wprowadzania nowego produktu na rynek istnieje możliwość otrzymania bezpłatnej próbki Kleju i Uszczelniacza Mocarny*. Wystarczy wypełnić  formularz na stronie https://tytan.com/pl/mocarny-zestaw/#contact

SZCZEGÓŁY KONKURSU DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW