Dzień Lądowca 2026 na Politechnice Krakowskiej za nami
Na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej odbyła się kolejna edycja wydarzenia „Dzień Lądowca”, które co roku integruje środowisko akademickie, studentów oraz przedstawicieli branży budowlanej. Tegoroczna odsłona wydarzenia ponownie stworzyła przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i rozmów o przyszłości budownictwa.
Miesięcznik Builder Polska objął wydarzenie patronatem medialnym.
Spotkanie studentów i branży
Dzień Lądowca to inicjatywa skierowana przede wszystkim do studentów kierunków związanych z budownictwem i inżynierią lądową. Program wydarzenia obejmował liczne spotkania, prezentacje oraz aktywności przygotowane we współpracy z partnerami branżowymi.
Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, porozmawiać z przedstawicielami firm oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju zawodowego w branży budowlanej.
Wiedza, integracja i praktyczne doświadczenia
Wydarzenie połączyło elementy edukacyjne, integracyjne oraz praktyczne. Studenci mogli uczestniczyć w rozmowach z ekspertami, poznawać specyfikę pracy w branży oraz budować relacje z potencjalnymi pracodawcami i partnerami biznesowymi.
Dzień Lądowca po raz kolejny pokazał, jak ważne jest łączenie edukacji akademickiej z praktyką oraz tworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy uczelniami a przedstawicielami sektora budowlanego.
Builder patronem medialnym wydarzenia
Jako patron medialny wydarzenia miesięcznik Builder wspiera inicjatywy promujące rozwój młodych inżynierów oraz integrację środowiska akademickiego z branżą budowlaną.
Więcej informacji i galeria zdjęć z wydarzenia dostępne są na stronie Politechniki Krakowskiej.
Dzień Lądowca 2026 już za nami! – Wydział Inżynierii Lądowej

