1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE DZIAŁANIA
  4. JUŻ 1 GRUDNIA – DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ
JUŻ 1 GRUDNIA – DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ
0

JUŻ 1 GRUDNIA – DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

0

Już 1 grudnia w czwartek na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbędzie się „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers 2022-2023”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów i architektów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu oraz bezpośrednie KONSULTACJE BRANŻOWE z ekspertami miesięcznika Builder. 

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na platformie B4F oraz potwierdzenie swojej obecności na wydarzeniu w dniu 1 grudnia podczas DMI, poprzez okazanie QR kodu wygenerowanego przy rejestracji online.

REJESTRACJA

Weź udział w DMI, na podstawie potwierdzonej obecności w dniu wydarzenia w punkcie rejestracyjnym „Buildera” będziesz usprawiedliwiony z nieobecności na zajęciach.

Miejsce DMI: Al. Armii Ludowej 16, Warszawa (konsultacje z partnerami B4YE odbędą się na parterze w holu głównym, wykłady w sali nr 121, I piętro)

ZACZYNAMY 1 GRUDNIA, GODZ. 9.30

PROGRAM WYDARZENIA

SALA NR 121

09.30 – 13.00 konsultacje branżowe

10.00 – 10.10 Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera – Politechnika Warszawska oraz miesięcznik „Builder”

10.10 – 10.45 „Drukowanie 3D z betonu”, wykład poprowadzi przedstawiciel firmy Atlas

10.45 – 11.10 „Zagadnienia bezpieczeństwa pożarowego w kontekście wypełnienia paragrafu 225 Warunków Technicznych”, Piotr O. Korycki Pełnomocnik Zarządu d/s Wdrożeń, Pruszyński Sp. z o.o.

11.10 – 11.35 „Inwestycje energetyczne. Jak realizuje się projekty o strategicznym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego Polski?”, Marcin Dorau, Dyrektor ds. Realizacji, NDI Energy

11.35 – 11.45 przerwa/konsultacje branżowe/strefa kariery

11.45 – 12.10Fasady wentylowane w ujęciu systemu EJOT Crossfix” Jacek Stankiewicz, Kierownik Sprzedaży, Wieńczysław Choniawko, Ejot Polska Sp. z o.o.

12.10 – 12.35 „Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad aluminiowych wraz z przykładami realizacji” Paweł Kapela, Kierownik Działu Wdrożeń Projektów, Ponzio Polska

12.35 – 13.00 „Rola inżyniera w procesie budowlanym”, mgr inż. Krzysztof Wojtkowski, ZBM SA

ZAPRASZAMY!