1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. TARGI PRACY NA WYDZIALE BUDOWNICTWA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
TARGI PRACY NA WYDZIALE BUDOWNICTWA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

TARGI PRACY NA WYDZIALE BUDOWNICTWA POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

0

6 kwietnia 2022 byliśmy obecni ze stoiskiem na Targach Pracy Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Podczas Targów odbyliśmy wiele ciekawych rozmów z młodymi ludźmi o możliwościach rozwoju i pracy nad swoimi kwalifikacjami zawodowymi już na etapie studiów, w kontekście programu Builder for the Young Engineers.

Wszystkim zainteresowanym opowiadaliśmy o ogólnopolskim Konkursie Dla Młodych Inżynierów, który miesięcznik Builder organizuje w ramach programu B4YE oraz o działaniach edukacyjnych, takich jak: Dni Młodego Inżyniera, warsztaty branżowe, warsztaty BIM, case study na budowach, które podejmujemy w celu szerzenia fachowej i praktycznej wiedzy z zakresu budownictwa, nowoczesnych produktów i technologii

Dziękujemy Studentom Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, za obecność. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej frekwencji i zainteresowania. Mamy nadzieję, że udało nam się zaciekawić Was inicjatywami, które podejmujemy w ramach programu Builder for the Young Engineers .

Na Targach byli obecni partnerzy strategiczni programu B4YE: Nowak-Mosty oraz Grupa NDI, którzy przygotowali dla Was oferty praktyk i pracy .

Dziękujemy Władzom Wydziału za możliwość uczestnictwa w Targach.