1. Home
  2. DWA OBLICZA
  3. WYDARZENIA
  4. WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ – BIM” – 03.03.2022
WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ – BIM” – 03.03.2022
0

WEBINARIUM „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ – BIM” – 03.03.2022

0

W imieniu redakcji miesięcznika Builder oraz Stowarzyszenia Producentów Betonów zapraszamy na specjalny WEBINAR DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ – BIM”, który odbędzie się na platformie ZOOM, w dniu 3 marca, o godz. 12:00 w ramach Konkursu DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ.

Webinarium jest trzecim z pięciu, które odbędą się w ramach konkursu „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanego przez Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz miesięcznik „Builder”. Finał konkursu odbędzie się w dniach 11-12 październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”.

Wydarzenie zostanie zorganizowane przez miesięcznik Builder, Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz firmę WSC.

Tematyka wykładu: „DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ – BIM”

WEBINARUM 
„DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”
3 MARCA, GODZINA 12:00
ON-LINE, na platformie ZOOM

PROGRAM WYDARZENIA:

12.00 – 12.40 „Modelowanie i zarzadzanie informacją w modelu BIM”
Paweł Przybyłowicz, WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

12.40 – 13.20 „BIM w ABK”
Paweł Górski, BIM manager Xella Polska Sp. z o.o., Stowarzyszenie Producentów Betonów

13.20 – 14.00 „BIM w prefabrykacji betonowej”
Łukasz Stodolny, Zastępca Dyrektora Działu Projektowego, Grupa Pekabex, SPB

PANELIŚCI:

mgr inż. arch. Paweł Przybyłowicz
Architekt i wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od początku studiów związany z Pracownią Projektowania Architektonicznego Wspomaganego Komputerem. Absolwent podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. Współzałożyciel i zastępca kierownika międzywydziałowych studiów podyplomowych interdyscyplinarny BIM na Politechnice Warszawskiej. Aktywnie zaangażowany w prace Wydziału, w różnych kadencjach członek wielu komisji wydziałowych oraz pełnomocnik Dziekana w zakresie infrastruktury IT, grantów i projektów UE oraz BIM. Ekspert w zakresie wdrożeń i szkoleń technologii BIM. Współwłaściciel i członek zarządu centrum szkoleniowego BIM Base Sp. z o.o. partnera WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. Autor wielu publikacji i wystąpień na temat BIM i komputerowego wspomagania projektowania.

arch. Paweł Górski

BIM manager Xella Polska. Z wykształcenia architekt, doświadczenie w projektowaniu z BIM zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych w Danii. Od 4 lat kieruje działem projektowym BIM w Xella Polska. Aktywny cz łonek stowarzyszeń BIM Klaster oraz buildingSMART, pracuje w kilku grupach roboczych nad wypracowaniem lepszych ram prawnych i standardów BIM w Polsce, a także nad popularyzacją i upowszechnieniem tej technologii.

mgr. inż. Łukasz Stodolny

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Budownictwo. W 2012 uzyskał uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnobudowlanej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży prefabrykacji, specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Międzynarodowe doświadczenie zdobywał jako współautor wielu projektów mieszkaniowych na rynku skandynawskim. Z Grupą Pekabex związany od 10 lat, aktualnie zajmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora Działu Projektoweg

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/173


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany adres mailowy przy rejestracji) otrzyma link do wydarzenia na platformie Zoom.

Podczas webinarium każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji z prowadzącymi na temat prezentowanej tematyki. ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ.


KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJACY UDZIAŁ W WEBINARIUM
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie B4F oraz udział w webinarium w dniu 3 marca 2022 r. (w formie on-line). Certyfikaty będą dostępne na platformie B4F, w zakładce „Moje certyfikaty”, tydzień po zakończonym wydarzeniu.