1. Home
 2. WSPÓLNE
 3. BIM
 4. WARSZTATY BIM NA AGH W KRAKOWIE
WARSZTATY BIM NA AGH W KRAKOWIE
0

WARSZTATY BIM NA AGH W KRAKOWIE

0

Zapraszamy Studentów Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami na warsztaty BIM, które odbędą się już w poniedziałek, 13 grudnia o godzinie 15:00, on-line – na platformie ZOOM. Poprowadzą je eksperci z firmy Arkance Systems Poland, partnera programu B4YE. Organizatorem warsztatów jest: miesięcznik Builder oraz Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

13 GRUDNIA 2021, godz. 15:00
Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA
(wykład on-line, na platformie ZOOM)

Warsztaty BIM zostały przygotowane przez partnera Programu Builder for the Young Engineers – ARKANCE SYSTEMS POLAND.

Warsztaty BIM poprowadzą eksperci Arkance Systems Poland:

Michał Doboszyński – Specjalista ds. BIM,
Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.Arkadiusz Leśko – „Dyrektor rynku – Budownictwo Ogólne i Infrastruktura”
Inżynier budownictwa z wszechstronnym doświadczeniem jako BIM Manager, po stronie biur projektowych oraz wykonawców. Przez ostatnie lata wspierał inicjatywę i rozwój BIM u jednego z dominujących Generalnych Wykonawców.  Skoncentrowany na interdyscyplinarnych rozwiązaniach wspierających złożone procesy inwestycyjne. Obecnie zaangażowany w rozwój i usprawnienie komunikacji w środowiskach CDE, pomiędzy systemami IT a urządzeniami oraz maszynami budowlanymi.PROGRAM WARSZTATÓW BIM:

 • Wstęp do cyfryzacji w budownictwie
 • BIM jako integralna część procesu inwestycyjnego
 • Kubaturowy proces inwestycyjny
 • Współpraca kluczem do sukcesu projektu (koordynacja międzybranżowa)
 • Revit jako narzędzie dla konstruktorów
  – Cechy modelu konstrukcyjnego

– Przygotowanie geometryczne modelu analitycznego w Revit

– Przygotowanie materiałów na potrzeby modelu w Robot

– Przykładanie obciążeń

– Integracja z oprogramowaniem Robot

 • Co ja z tego będę miał: inwestor, projektant, wykonawca?

Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Otrzymanie certyfikatu możliwe jest po dokonaniu wcześniejszej rejestracji na platformie B4F.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW BIM PROSIMY O POBRANIE PONIŻSZYCH PLIKÓW I ZAINSTALOWANIE PROGRAMÓW:

PROGRAMY DO ZAINSTALOWANIA:

 • Autodesk Revit 2022 (wersja angielska) – rejestracja i instalacja wersji edukacyjnej na stronie autodesk.com/education/edu-software
 • Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2022 (wersja angielska) – rejestracja i instalacja wersji edukacyjnej na stronie autodesk.com/education/edu-software
 • Zainstalowanie „serwis-packów” dla w.w oprogramowania oraz dodatku „Robot Structural Analysis to Dynamo” – wszystko z programu „Aplikacja na pulpit firmy Autodesk”.

Pliki do pobrania oraz link do wydarzenia, będą dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

LINK DO REJESTRACJI