1. Home
  2. DWA OBLICZA
  3. WYDARZENIA
  4. WYKŁAD BRANŻOWY NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ
WYKŁAD BRANŻOWY NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ
0

WYKŁAD BRANŻOWY NA POLITECHNICE ŁÓDZKIEJ

0

2 grudnia 2021 odbył się kolejny w w tej edycji programu Builder for the Future wykład branżowy z cyklu „Edukacja z Builderem”. Wykład został zorganizowany wraz z partnerem programu, Stowarzyszeniem Producentów Betonów pod hasłem: DWA OBLICZA, JEDNA PRZYSZŁOŚĆ BETONU KOMÓRKOWEGO I PREFABRYKACJI BETONOWEJ, w ramach programu Builder for the Future.

Wykład odbył się dzięki uprzejmości Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, w formule on-line, na platformie ZOOM.

Wydarzenie zostało podzielone na dwa panele tematyczne:

Panel I „Autoklawizowany Beton Komórkowy – wszechstronny materiał do budowy ścian.”

Panel II „Nowoczesna prefabrykacja betonowa w budownictwie.”

Dziękujemy Władzom Wydziału za współpracę, studentom za obecność udział, a ekspertom ze Stowarzyszenia Producentów Betonów za ciekawe, merytoryczne prezentacje.

http://s-p-b.pl/pol/

Współpraca Stowarzyszenia Producentów Betonów oraz miesięcznika „Builder ma na celu prowadzenie działań edukacyjnych promujących wśród młodych architektów i inżynierów budownictwa wykorzystanie nowoczesnej prefabrykacji betonowej oraz możliwości realizacji budownictwa z zastosowaniem betonu komórkowego. W ramach prowadzonych działań edukacyjnych zostanie zorganizowany konkurs dla młodych architektów i inżynierów budownictwa, którego finał odbędzie się w październiku 2022 r. podczas konferencji „SPB 2022”.
O projekcie: https://tiny.pl/rlg7t

Wykłady mają charakter zamknięty, dlatego zapraszamy do kontaktu uczelnie i koła naukowe zainteresowane zorganizowaniem wykładów branżowych

Kontakt : b4f@buildercorp.pl