1. Home
  2. KONKURSY
  3. KDMI
  4. 8 KROKÓW DO ZGŁOSZENIA PRACY W KDMI
8 KROKÓW DO ZGŁOSZENIA PRACY W KDMI
0

8 KROKÓW DO ZGŁOSZENIA PRACY W KDMI

0

Chcesz zgłosić pracę do Konkursu dla Młodych Inżynierów, ale nie jesteś pewien jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną instrukcję, która ułatwi ci to zadanie. Sprawdź jak w 8 krokach zgłosić swoją pracę do KDMI.

8 KROKÓW DO ZGŁOSZENIA PRACY W KDMI:

KROK 1.
Zastanów się, czy Twoja praca semestralna, dyplomowa lub projektowa była dla Ciebie wyzwaniem inżynierskim lub też czy chciałbyś przygotować taką pracę specjalnie na Konkurs.

KROK 2.
Jeżeli zdecydowałeś się wziąć udział w Konkursie, zarejestruj się jak najszybciej na platformie b4f.buildercorp.pl. Dzięki wcześniejszej rejestracji będziesz na bieżąco otrzymywać wszystkie informacje związane z przebiegiem Konkursu oraz materiały edukacyjne.

KROK 3.
Poszerz swoją pracę o dodatkowy zakres materiałowo-technologiczny. Jako Uczestnik Konkursu samodzielnie podejmujesz decyzję, które materiały lub technologie oferowane przez firmy wskazane przez Organizatora mógłbyś wykorzystać w swojej pracy konkursowej.

KROK 4.
Zapoznaj się z produktami i technologiami każdego z Partnerów. Znajdziesz je na firmowych stronach internetowych.

Wykaz firm:

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k. – www.ejot.pl
PERI Polska Sp. z o.o. – www.peri.com.pl
Ponzio Polska Sp. z o.o. – www.ponzio.pl
Selena SA – www.selena.pl
Pruszyński Sp. z o.o. – www.pruszynski.com.pl

KROK 5.
Zastanów się, w jaki sposób mógłbyś wzbogacić swój projekt poprzez zastosowanie produktów i technologii wskazanych firm.

KROK 6.
Przygotuj krótkie uzasadnienie zastosowanych produktów lub technologii. Podczas wgrywania pracy w aplikacji B4F będziesz miał do wypełnienia specjalne pola, w które skopiujesz swoje uzasadnienia. Możesz, ale nie musisz uwzględniać tych rozwiązań w dokumentacji projektowej.

KROK 7.
Pracę konkursową możesz przesłać wyłącznie za pośrednictwem platformy b4f.buildercorp.pl. Tam wgrasz niezbędne elementy pracy. Nie musisz wgrać pracy za jednym razem. Możesz to robić etapowo. Wszystkie wprowadzone dane oraz uzupełnienie i poprawki każdorazowo się zapisują.

KROK 8.
Przed zatwierdzeniem pracy sprawdź, czy uzupełniłeś poprawnie wszystkie pola. Jeśli uznasz, że wszystko jest gotowe, kliknij przycisk: ZATWIERDŹ I PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ PRACĘ.

UWAGA: Autor może przygotować dodatkową prezentację swojego wyzwania inżynierskiego w formie wideo, kolażu, makiety, fotografii.

SPRAWDŹ REGULAMIN

ZOBACZ, JAKIE NAGRODY NA CIEBIE CZEKAJĄ

>>ZAJERESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KDMI<<<

ZAPOZNAJ SIĘ Z BROSZURĄ B4YE 2021/22

JEŚLI MASZ PYTANIA, CZEKAMY NA CIEBIE. PISZ NA ADRES E-MAIL: B4F@BUILDERCORP.PL