1. Home
  2. PATRONATY
  3. SPOT kolektyw projektowo – budowlany
SPOT kolektyw projektowo – budowlany

SPOT kolektyw projektowo – budowlany

0

SPOT kolektyw projektowo – budowlany łączy działaczy z branży projektowo-budowlanej. Uzupełniamy się w kwestii specjalizacji, doświadczeń i osobowości. Łączy nas zamiłowanie do działań społecznych w dziedzinie budownictwa i mieszkalnictwa oraz do aktywnego trybu życia.

Survival budowlany SPOT to kilkudniowa akcja warsztatowo-społeczna organizowana we współpracy z NGO i partnerami. SPOT łączy edukację z pomaganiem. Pracom budowlanym towarzyszą warsztaty kreatywne, a także integracja i wspólnie spędzony czas w plenerze.

W tym roku pomagamy Stowarzyszeniu Hufiec ZHP Radom, która jest jednostką terenową Chorągwi Mazowieckiej ZHP. Zajmuje się nauką i rozwojem dzieci i młodzieży w nieoczywisty sposób. Organizuje spotkania, wyjazdy, obozy letnie oraz zimowe.

Harcerze z Hufca ZHP Radom rok temu podjęli się wyremontowania jednego z obiektów swojej bazy – drewnianej świetlicy, która przez dziesięciolecia służyła pokoleniom radomskich harcerzy. Budynek po wielu latach użytkowania uległ zniszczeniu i możliwość funkcjonowania w obiekcie została wstrzymana przez inspektora budowlanego. Aby przyspieszyć prace i oddać budynek do użytkowania – wkraczamy ze SPOT!

Informacje o wydarzeniu >>> https://fb.me/e/5UVI6G4Wx

Aby dołączyć do ekipy wolontariuszy należy wypełnić formularz i stworzyć mema pod hasłem “Czas na Las” .

Memy i formularze można przesyłać do 30.05

Informacje o zapisach >>> https://forms.gle/VK6Er2yFMM6z1Nrq5

Linki do profili społecznościowych :

https://www.facebook.com/inicjatywaspot
https://www.instagram.com/inicjatywa_spot/
http://inicjatywaspot.pl/