1. Home
  2. KONKURSY
  3. QUIZ 6 #EDUKACJAZBRANŻĄ
QUIZ 6 #EDUKACJAZBRANŻĄ
0

QUIZ 6 #EDUKACJAZBRANŻĄ

0

Przed Tobą kolejny quiz z cyklu #EdukacjazBranżą. Twoje zadanie polega na przesłaniu do nas przez Messenger 4YoungEngineers lub e-mail b4f@buildercorp.pl odpowiedzi na pytania dotyczące Partnerów Strategicznych naszego programu.

Nagrodą w każdym z quizów są gadżety Partnerów Strategicznych programu Builder for the Young Engineers oraz publikacje z biblioteki Buildera.

Na odpowiedzi w szóstym quizie czekamy do 16 lutego 2021.

QUIZ 6 #EdukacjazBranżą #EdukacjazPeri

Peri oferuje produkty najwyższej jakości, takie jak deskowanie do ścian, słupów, stropów, a także rusztowania podporowe wraz z osprzętem. Czy znasz niżej opisane systemy Peri? Przeczytaj opisy i podaj nazwy produktów. Informacje znajdziesz na https://www.peri.com.pl/

  1. Rusztowania te charakteryzuje bezkonkurencyjna jakość wykonania, trwałość i wytrzymałość. Niska waga znacznie skraca czas montażu i demontażu.  Zastosowanie poręczy wyprzedzającej gwarantuje wysokie bezpieczeństwo podczas montażu. Innowacyjny system, który w przemyślany sposób łączy najwyższe bezpieczeństwo i wzrost wydajności.
  2. System oferowany w postaci gotowych do użycia elementów standardowych, przeznaczonych do formowania ścian łukowych i okrągłych. Deskowanie, którego bazowym elementem jest dźwigar kratowy. Elastyczna, bezstopniowa regulacja wewnętrznego promienia ściany możliwa już od 1,0 m.
  3. System ten umożliwia szybkie, bezpiecznie i ekonomiczne wykonywanie wysokich budowli żelbetowych. Kompletne jednostki, złożone z deskowania ściennego i pomostu, za pomocą zintegrowanego układu hydraulicznego przestawiane są na kolejne kondygnacje. Rzeczywista prędkość wpinania wynosi 0,4m/min przy siłownikach hydraulicznych o sile 100 kN.

POBIERZ REGULAMIN