1. Home
  2. KONKURSY
  3. WYNIKI QUIZU 3 #EdukacjazBranżą
WYNIKI QUIZU 3 #EdukacjazBranżą
0

WYNIKI QUIZU 3 #EdukacjazBranżą

0

Dziękujemy za liczne zgłoszenia w naszym trzecim quizie w ramach cyklu #EdukacjazBranżą. Poniżej prezentujemy prawidłowe odpowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej w celu ustalenia sposobu przekazania nagród. Gratulacje!

QUIZ III #EdukacjazBranżą #EdukacjazVelux

Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania.

  1. Co należy wziąć pod uwagę przy doborze rozmiaru okna dachowego? Odpowiedź: rozstaw krokwi i kąt nachylenia dachu.
  2. Kiedy stosujemy okna z górnym systemem otwierania, a kiedy z dolnym? Odpowiedź: w pomieszczeniach ze ścianką kolankową o wysokości do 130 cm najwygodniejszy będzie górny system otwierania. Natomiast gdy ścianka kolankowa jest wyższa i wynosi 130-150 cm, wtedy należy zastosować okno z dolnym systemem otwierania. Dla okien umieszczonych bardzo wysoko polecamy system zdalnego operowania oknami.

  3. Jakie typy okien możemy łączyć w zestawy i ile okien można łączyć w zestawy? Odpowiedź: nie ma limitu liczby okien. W zestawy można łączyć wszystkie typy okien, zarówno drewniane jak i poliuretanowe, otwierane manualnie i elektrycznie, a także okna obrotowe, klapowo-obrotowe, kolankowe i balkonowe.