1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE DZIAŁANIA
  4. DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
0

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

0

Już 3 grudnia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej dla studentów kierunku Budownictwo odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów, reprezentujących Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz największe firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 3 grudnia podczas DMI.

JUŻ DZIŚ DOKONAJ REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/122

POCZĄTEK GODZ. 10.00

PROGRAM DMI:

10.00 – 10.10 Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera – Politechnika Świętokrzyska, Wydział Budownictwa i Architektury oraz miesięcznik „Builder”

10.10 – 10.35 „Beton architektoniczny w projektach infrastrukturalnych”, Piotr Borucki, Główny Projektant, PERI Polska Sp. z o.o.

10.35– 11.00 „Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego”, Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń, Pruszyński Sp. z o.o.

11.00– 11.25 „Wyzwanie inżynieryjne. Budowa kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną”, Prezentacja Generalnego Wykonawcy – NDI / Besix. Łukasz Radomski, Zastępca Dyrektora Technicznego NDI

11.25 – 11.50 „Fasady, okna i drzwi aluminiowe w obiekcie budowlanym – rola, funkcje i wymagania”, Paweł Kapela, Główny specjalista ds. wdrożeń projektów, Ponzio Polska Sp. z o.o.

11.50 – 12.00 przerwa

12.00 – 12.25 „Prefabrykacja w budownictwie mieszkaniowym”, Maciej Putowski, Dyrektor Sprzedaży firmy Pekabex, Członek Stowarzyszenia Producentów Betonów

12.25 – 12.50 „Płytki w projekcie i na budowie – czyli jak połączyć wizję z realizacją?”, mgr inż. Tomasz Rusek, Division Technical Manager, SELENA F.M., mgr Piotr Stępniak, Specjalista ds. szkoleń, Ceramika Paradyż

12.50 – 13.10 „Realizacja projektu mieszkaniowego w systemie generalnego wykonawstwa na podstawie inwestycji RiverView w Gdańsku”, Wojciech Kitowski, Kierownik Budowy CFE

Podczas DMI każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji na temat prezentowanych wykładów. Po każdym wykładzie eksperci będą do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do aktywności na czacie DMI.