1. Home
  2. YOUNG ARCHITECTS
  3. YA DZIAŁANIA
  4. DMA ONLINE Z FIRMĄ WSC
DMA ONLINE Z FIRMĄ WSC

DMA ONLINE Z FIRMĄ WSC

0

Tym razem zajmiemy się zagadnieniami związanymi z podstawami pracy w środowisku Teamwork.

Dowiecie się z niego m.in. o:
– podstawowych funkcjonalnościach pracy w środowisku Teamwork
– różnicach między BIMcloud a BIMcloud Basic
– podstawach współpracy w środowisku Teamwork

Akcja #UczSięZdalnie to seria krótkich darmowych webinariów! W trakcie spotkań omawiamy zagadnienia poświęcone programowi ARCHICAD oraz środowisku OPEN BIM. Każde z webinariów trwa maksymalnie godzinę, żebyście mogli jak najlepiej wpasować je w plan swoich codziennych obowiązków .

Wszystkie webinaria są relacjonowane na żywo na Facebook’u.

Webinaria są prowadzone z wykorzystaniem ARCHICADa 23. Jeśli jeszcze go nie posiadasz możesz go wypróbować po pobraniu ze strony:

https://www.graphisoft.com/archicad/try-archicad-for-free/

Tym razem zajmiemy się zagadnieniami związanymi z podstawami pracy w środowisku Teamwork. Dowiecie się z niego m.in. o:- podstawowych funkcjonalnościach pracy w środowisku Teamwork- różnicach między BIMcloud a BIMcloud Basic- podstawach współpracy w środowisku TeamworkNasza akcja #UczSięZdalnie to seria krótkich darmowych webinariów! W trakcie spotkań omawiamy zagadnienia poświęcone programowi ARCHICAD oraz środowisku OPEN BIM. Każde z webinariów trwa maksymalnie godzinę, żebyście mogli jak najlepiej wpasować je w plan swoich codziennych obowiązków 🙂.Wszystkie webinaria są relacjonowane na żywo na Facebook'u.Webinaria są prowadzone z wykorzystaniem ARCHICADa 23. Jeśli jeszcze go nie posiadasz możesz go wypróbować po pobraniu ze strony: https://www.graphisoft.com/archicad/try-archicad-for-free/

Opublikowany przez ARCHICAD Polska Piątek, 8 maja 2020