1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE DZIAŁANIA
  4. CASE STUDY ONLINE – PRUSZYŃSKI & EJOT
CASE STUDY ONLINE – PRUSZYŃSKI & EJOT
0

CASE STUDY ONLINE – PRUSZYŃSKI & EJOT

0

W odpowiedzi na potrzebę nieustannego poszerzania praktycznej wiedzy wśród studentów, firmy Pruszyński Sp. z o. o. i Ejot Polska przygotowały dla Was nowoczesne CASE STUDY w wersji online.

 

Firma Pruszyński Sp. z o. o. to największy polski producent stalowych pokryć i przekryć dachowych oraz elewacji w obszarze lekkich przegród budowlanych. W sposób ciągły rozszerza swój asortyment oferowanych wyrobów budowlanych, dostosowując do wymagań technicznych, ogólnoświatowych  trendów oraz oczekiwań Klientów i architektów.

Oferta handlowa firmy obejmuje:

  • materiały do pokryć oraz przekryć dachowych, od najprostszych blach płaskich powlekanych powłokami organicznymi oraz metalicznymi (cynkowymi lub alucynkowymi), po szeroką gamę falistych blach dachówkowych i blach trapezowych,
  • materiały wykończeniowe uzupełniające pokrycia dachowe – metalowe systemy rynnowe NIAGARA, obróbki blacharskie, standardowe i niestandardowe akcesoria,
  • materiały do budowy ścian oraz jej zabudowy, tj. profile zimnogięte, kasety, kasetony elewacyjne oraz panele ścienne,

–      ścienne oraz dachowe płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym typu PIR  – PIRTECH, AGROPIR

–      ścienne oraz dachowe płyty warstwowe z rdzeniem ze skalnej wełny mineralnej – PWS – W, PWD – W, PWS – WA, PWS – W „EKO”

  • panele aluminiowe, sufity podwieszane oraz akcesoria do systemów gipsowo-kartonowych firmy PUNTO PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.
  • wyroby z metali kolorowych oferowane przez firmę METKOL PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.,
  • profile aluminiowe tłoczone przez firmę EXTRAL Sp. z o. o.

Znakomita większość oferowanych wyrobów budowlanych przez firmę Pruszyński Sp. z o. o. jest wytwarzana indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia.

Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązania konstrukcyjne.

Bardzo szeroka gama wyrobów jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego parku maszynowego oraz wykorzystaniu najlepszych surowców. W celu zminimalizowania ryzyka wyprodukowania wadliwego elementu w zakładzie produkcyjnym jest na stałe prowadzona Zakładowa Kontrola Produkcji. Kontrolowane są wyroby końcowe jak również materiały wsadowe.

 

Więcej: Firma Blachy Pruszyński: www.pruszynski.com.pl

 

 

Ejot Polska  jest średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w zakresie technologii połączeń.
Trzonem grupy EJOT jest fabryka śrub Adolf Böhl w Berghausen, Południowej Westfalii. Wzrost, przejęcia zakładów i dywersyfikacja doprowadziły z czasem do stworzenia sieci przedsiębiorstw, dzisiejszej grupy EJOT.
Z ponad 2100 pracowników ok. 1400 przypada na niemieckie spółki, kolejnych 700 osób jest aktywnych w międzynarodowych firmach.

 

Firma Ejot wraz z spółkami handlowymi i produkcyjnymi, które posiada, jest europejskim liderem technologii mocowania. Ponadto firma jest członkiem-założycielem Global Fastener Alliance (GFA), międzynarodowego zgrupowania skupiającego obecnie siedmiu specjalistów techniki połączeń.
Związek umożliwia globalnie działającym klientom, dostępność produktów  firmy i technologii na całym świecie.

 

Jakość łączy
Przedsiębiorstwa, szukające rozwiązań w zakresie techniki połączeń, myślą przede wszystkim o EJOT. Dotyczy to zastosowania aplikacji w przemyśle motoryzacyjnym, budownictwie, telekomunikacji, elektrotechniki / elektroniki, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne są połączenia wysokiej jakości. W każdym europejskim kraju firma będzie otrzymywać zapytania klientów, którzy wymagać będą wiedzy i produktów Ejot Polska. Dzięki partnerstwom  za kilka lat Ejot Polska będzie reprezentowany na całym świecie.

 

Lider technologii i przyszłość
Ejot Polska jest międzynarodowym liderem w zakresie innowacyjnych systemów łączeniowych.  Na podstawie specyficznych problemów klienta, rozwija się
know-how dla rozwiązań połączeniowych. Używa się specjalistycznej wiedzy w celu opracowania nowych obszarów zastosowań. Innowacyjne produkty Ejot są podstawą do zaufania klientów.

 

Pionierskie techniki łączenia dla budownictwa:
-systemy mocowania lekkiej obudowy
-systemy łączników i kotew
-systemy mocowania termo i hydroizolacji na dachach płaskich
-systemy termoizolacji na fasadach
-technika okienna i fasadowa.

 

Więcej: Firma Ejot Polska: www.ejot.pl