1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. OPEN2BIM
OPEN2BIM
0

OPEN2BIM

0

Building Information Modelling in Research, Education and Practice: 21-23 września 2020, Politechnika Łódzka. Zapraszamy do nadsyłania abstraktów, które przyjmowane będą do 31 stycznia 2020 włącznie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej (oraz warsztatach) OPEN2BIM – Building Information Modelling in Research, Education and Practice, która odbędzie się w dniach 21-23 września 2020 roku na Politechnice Łódzkiej, wpisując się w obchody jubileuszu 75-lecia PŁ.

Konferencja ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w skali globalnej i lokalnej, prezentację innowacyjnych rozwiązań i wdrożeń jak również nawiązywanie współpracy międzybranżowej na poziomie krajowym i międzynarodowym w zakresie BIM. To międzynarodowe wydarzenie wzbogacą warsztaty i panelowe sesje eksperckie, adresowane do wszystkich branż w sektorze AEC.

OPEN2BIM pełni rolę platformy promującej cyfryzację i postęp technologiczny oraz dobre praktyki w sektorze AEC, kluczowe dla wdrażania procesów BIM w Polsce.

Zapraszamy do nadsyłania abstraktów, które przyjmowane będą do 31 stycznia 2020 włącznie.

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki konferencji, zaproszonych wykładowców, publikacji, jak również terminów i formularza abstraktu znajdują się na stronie internetowej konferencji: http://open2bim.p.lodz.pl/ i są sukcesywnie uaktualniane.

adres do korespondencji: open2bim@info.p.lodz.pl