1. Home
  2. WSPIERAMY
  3. IV STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE
IV STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE
0

IV STUDENCKA KONFERENCJA MOSTY I TUNELE

0

W dniach 1-3 kwietnia 2020 r. na Akademii Górniczo Hutniczej odbędzie się IV Studencka Konferencja Mosty i Tunele zorganizowana przez Koło Naukowe Budownictwa i Geotechniki, oraz Koło Naukowe Mechaniki Konstrukcji „Aksjator”.

Jest to już czwarta edycja Studenckich MiTów, czyli konferencji naukowej stworzonej przez studentów budownictwa skierowana do wszystkich pragnących poszerzyć swoja wiedzę z zakresu mostownictwa, tuneli oraz geotechniki.

Pomysł na realizację wydarzenia powstał na Politechnice Warszawskiej w celu poszerzenia wiedzy technicznej studentów, publikacji prac naukowych młodych inżynierów oraz integracji środowiska branżowego i krajowych kół naukowych. Konferencja ma charakter obiegowy, co oznacza, że każda edycja odbywa się na innej uczelni. Studenci Akademii Górniczo Hutniczej są następcami studentów Politechniki Gdańskiej z Koła Naukowego Most Wanted.

Podczas trzydniowej konferencji zostanie przeprowadzony konkurs na „Najlepszy MiTyczny Referat”, przedsiębiorstwa i organizacje związane z tematyką mostową oraz geotechniczną wygłoszą prezentacje i uczestnicy będą mieli okazję poznać Kraków i jego najpiękniejsze punkty podczas wycieczki.

Zespół Organizatorów
https://mostyituneleiv.wordpress.com/
https://www.facebook.com/studenckie.mity/