1. Home
  2. YOUNG ENGINEERS
  3. YE RYNEK
  4. UROCZYSTOŚĆ ZAWIESZENIA WIECHY
UROCZYSTOŚĆ ZAWIESZENIA WIECHY
0

UROCZYSTOŚĆ ZAWIESZENIA WIECHY

0

Uroczystość zawieszenia wiechy na inwestycji Warszawski Świt
 
-Dotychczasowa współpraca z generalnym wykonawcą, czyli firmą Unibep przebiegała bez zarzutów.

Mam nadzieję, że nie jest to nasza ostatnia wspólna realizacja, tym bardziej, że teren dookoła inwestycji daje takie możliwości – powiedział Prezes Zarządu Home Invest Grzegorz Barbachowski podczas uroczystości zawieszenia wiechy na inwestycji Warszawski Świt.

Inwestorem realizacji jest przedsiębiorstwo Home Invest.

Podczas uroczystości spotkali się przedstawiciele Zarządu Grupy Unibep, inwestora – Home Invest, Urzędu Dzielnicy Targówek, biura projektowego BDM Architekci oraz inspektorzy, partnerzy biznesowi i cała załoga Unibep.

– Wiechy to tradycja, którą kultywujemy w Unibepie od 14 lat. Jest to doskonały moment, aby się zatrzymać i podsumować dotychczasowe prace. Do tej pory wszystkie działania szły zgodnie z harmonogramem. Życzę wszystkim, aby dalsze prace przebiegały co najmniej tak samo albo jeszcze lepiej – powiedział Leszek Gołąbiecki, Prezes Zarządu Unibep SA.

Po części oficjalnej, czyli przemówieniach Leszka Gołąbieckiego oraz Grzegorza Barbachowskiego, nastapił najważniejszy moment tego dnia, a mianowicie zawieszenie wiechy przez kierownika budowy – Tomasza Łukjana.

Na zdjęciu: Tomasz Łukjan – kierownik budowy podczas zawieszenia wiechy.