1. Home
  2. Bez kategorii
  3. IDEA GETIN LEASING Z NOWĄ OFERTĄ NAJMU MASZYN
IDEA GETIN LEASING Z NOWĄ OFERTĄ NAJMU MASZYN
0

IDEA GETIN LEASING Z NOWĄ OFERTĄ NAJMU MASZYN

0

Budowlanych, drogowych i wózków widłowych. Wzrost produkcji przemysłowej oraz nowe inwestycje nie pozostają bez wpływu na branżę budowlaną.

W związku z nowymi zleceniami i kontraktami, przedsiębiorcy dążą do rozbudowy parku maszynowego, jednocześnie szukając optymalnych sposobów jego finansowania. Z myślą o nich, Idea Getin Leasing jako pierwsza firma leasingowa w Polsce wprowadziła elastyczny najem sprzętu budowlanego dowolnych dostawców.

Najem to wygodna forma finansowania niezbędnych maszyn i urządzeń. Rata najmu w Idea Getin Leasing, oprócz samego finansowania sprzętu, obejmuje: ubezpieczenie majątkowe i OC, serwis i szkolenie operatorów, ochronę przed kradzieżą systemem GanDNA oraz zabezpieczenie wartości przy szkodzie całkowitej, czyli GAP Indeksowy. Klient może dostosować okres umowy do swoich indywidualnych potrzeb, wybierając od 12 do 48 miesięcznych rat, płatnych w złotych bądź euro. Idea Getin Leasing zapewnia ponadto maksymalne uproszczenie procedur, co oznacza m.in., że w przypadku sprzętu o wartości do 500 tys. zł decyzja o finansowaniu może być podjęta na podstawie jedynie  pozytywnej informacji z BIK. Po zakończeniu umowy klient po prostu oddaje sprzęt do Idea Getin Leasing i nie ponosi żadnych kosztów związanych ze sprzedażą tego środka na rynku wtórnym.